Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi vásárlása előtt...

Babakocsi vásárlása előtt állok és nagyon bizonytalan vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés
Az összeg amit maximum rászánok a babakocsira, hordozóval, mózessel mindennel együtt az 120 ezer. Két babakocsi tetszik nagyon. Az egyik a Kunert Lavado 3IN1 vagy a másik az Abdor Nemo Standart LENA 3IN1. Ha megjelölt árkategóriáig hasonló stílusú is érdekel.

2017. aug. 31. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco evo trio van, szeretem használni.
2017. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Chicco urban trio set
2017. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kunert lavado szervizbe lesz egyfolytaba. Tomas Hiker esetleg?
2017. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában én is a Graco Evo Trio-t tudom ajánlani, még 2 éve használjuk és szeretjük.


És nekem a választásnál hatalmas szempont volt, hogy ennek a babahordozója/autós hordozója ADAC teszten jól szerepelt. Sok babakocsi hordozója nem rendelkezik ehhez hasonló minősítéssel.

2017. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen a kunert lavadorol csak rosszakat olvastam eddig. Igazából ennek a két babakocsinak a design az ami tetszik de közben azt is olvastam, hogy a képek nagyon csalnak és elég nagy otrombák élőben. Azért fontos lenne, hogy sokat fogom egyedül ki-be tenni a csomagtartóból.
2017. aug. 31. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsõ vagyok. A Graco-t nagyon könnyū nyitni-csukni. Szerintem próbáld ki õket személyesen az üzletben.
2017. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg a másik Graco Evo-s vagyok :)

Én is sokat cipeltem, buszra, autóba pakoltam. Nagyon könnyen nyitható és csukható, Ikarus buszra is simán fel tudtam emelni egyedül, alapból sok helyen elfér, mégis masszív. Inkább városi, mint terepre való, de egyenletes, apró kavicsos úton mi rengeteget használtuk, és a fiam jókat aludt benne :)

Tényleg meg kell nézni, ki kell próbálni többet is. Pl az is szempont, állítható-e a tolókar magassága - nekünk a Graco pont jó a párommal, mert nem vagyunk magasak, de van, akinek fontos, hogy magasabbra lehessen állítani - a mi babakocsinkon pl ezt nem lehet. Mégis úgy érzem, hogy amennyire tanácstalanok voltunk a választás előtt, annyira jól sikerült a dolog. És az autósülést tényleg imádtam, lehet hozzá venni fixen rögzíthető talpat a kocsiba, amivel tényleg szuper kényelmes. Jó válogatást :)

2017. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan babakocsit kell választani aminek van itthoni szervize. Nem kell kiküldeni a környező országokba, ahonnan származnak, mert az sok idő. Ezt egy bababoltos hölgy mondta nekem, ha választok ezt érdemes szem előtt tartani illetve az ilyen lengyel és hasonló kocsik rosszak.
2017. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8/8-as vagyok megint. Nekünk is Graco volt. Pontosabban Graco Quattro Tour. Szuper babakocsi. 3 in 1.
2017. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abc Design Turbo 6S maxi cosi hordozoval(jo állapotu hasznaltat vettunk olcsoert),tonkretehetetlen.Nehez nagy, de kombink van.Nem zorog,nem kattog, vilagbol kisétálsz vele.Szerintem az osszes gyereket kibirja majd.(masodik van benne)
2017. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!