Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozós takarót érdemes...

Hordozós takarót érdemes venni? A hordozós kabátok nagyon drágák. Egy polár hordozós takaró alá hogyan kell télen öltöztetni a babát?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
En vettem, hasznaltuk, ketfelet is kiprobaltam. En nagy hidegben rendesen feloltoztettem (gyapju kezeslabas overall+hosszuujju body+harisnya+nadrag+pulcsi). Volt hordozos kabat is, az ala csak r.ujju body+nadrag/harisnya+pulcsi+vastag zokni, a takaro ala puhatalpu cipot is adtam ra. Arra figyelj, hogy rugit hordozashoz ne adj ra. Illetve babafuggo is, meg nyilvan kinti honerseklettol is fugg, mennyi kell rajuk, az en gyerekem pl. nem fazos, szegenyt parszor beizzasztottam.
2017. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az overállal vagyok még bajban. Milyet érdemes télire venni? Azt tudom, hogy olyat amelyik nem talpas, de hordozóba praktikus a sí overáll szerű? Az nem csúszós?
2017. szept. 24. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Csuszosat ne, az osszenyomva hordozaskor nem melegit rendesen. Polar vagy gyapju overalt erdemes.
2017. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm!
2017. szept. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!