Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti vennétek noname vagy nem...

Ti vennétek noname vagy nem túl ismert márkájú babakocsit?

Figyelt kérdés
Nagy dilemában vagyok.. Kinéztem egy 110 ezres Hauckot meg egy 60 ezres koppintást ( nincs neve, konkrétan) , van ezek közt valami különbség?

2017. okt. 3. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Talan nem annyira strapabiro. Lehet egy bukkanonal kitorne a kereke vagy hamarabb lekopik a kerekekrol a redo. Passz , nemtudom. De lehet azert olcsobb mert noname amugy ugyanolyan minoseg. ☺
2017. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan márkát vettem ami itthon nem ismert. A neve alapján kerestem külföldi oldalakat, videókat a bemutatásáról (mire nem jó a mai YouTube világ) és így döntöttem.

Javaslom hogy ha tudsz, keress rá te is a neve - forgalmazó neve alapján :)

2017. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy a gagyit venném az is tök drága, senkit nem érdekel amúgy a márkája, csak néhány buta anyuka hiszi, hogy ebből is trendi kell. Mondjuk az is igaz, hogy mi alig használjuk, ha napi 10 km-t tolnám, akkor fontosabb lenne a minőség.
2017. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is valami noname 40 ezer forint volt anno 12 éve :D a harmadik gyerek gyűri és nincs baja!

Felesleges pénz kidobasnak tartom. Az meg h másnak a mániája a márkás cucc mint ahogy elöttem is írták az Ő dolga.a különbözetbol meg lehet venni minimum még a kiságyat!

2017. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, megfelel az igényeidnek? Akkor kit érdekel, mi a neve?
2017. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy nem túl ismert, de jó minőségű babakocsink volt. Megtetszett a boltban, utánaolvastunk és megvettük. Nem érdekel, hogy ki ismerte a márkáját is ki nem. De ennek is szembejött a lengyel koppintása :)
2017. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsóbbat venném, de csak akkor, ha vállalnak rá garanciát vagy kapható hozzá itthon cserealkatrész.
2017. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
24%

Nem tartom magam butának a 3 diplomámmal azért, mert olyan babakocsit vettem, ami tetszik és divatos.



És nem, nem vennék noname babakocsit. Inkább keresnék egy kevésbé használt, újszerű márkásat. Nem a trendiség miatt, hanem mert megbízhatóbb és valószínűleg nem kell 2 hónap múlva cserélni.

2017. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Neten vannak epphogy hasznalt (kereke mint a vadi ujnak , minden felszereltsege meg van , nem agyon mosott se nem kopott stb) markas babakocsik 40.000ert. En inkabb ezek kozul valasztanek. Hamar az anonim uj kocsik 40.000,- akkor alighasznalt markas jobb. Ugyse sokszor hasznalnank igy meg aztan mindegy h markas e vagy sem.☺ Most Hauck kocsink van..de borzalom. Ennyit a markarol.😀 Elotte volt egy nevtelen az sokkal jobb volt , csak az volt a baj , h nem volt sportresze csak mozes es hordozo.
2017. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sok babakocsit próbáltam, de nekem az olcsóbb nem mindegyik jött be. Például van egy esernyő babakocsink amit használtan vettem 5000ft-ért és szuper, látszik, hogy több gyereket kiszolgált, de semmi baja. Viszont nagyobb több funkciósba csak márkás jött be. Újonnan nem tudtam megvenni, de használtan kifogtam egy olyat ( ki lehet fogni ) amire vigyáztak. Ha most kéne vennem ismét ezt a márkát venném, mert nekem nagyon megfelelt. Illetve van egy másik közel 20-30 de több éve ismert márka, ami szintén bevált nekünk, márkás és szuper kocsi. Mindegyiket használtan vettem, szép állapotban.

Hauck anyósomnál volt a gyereknek de egy kis ideig mi is használtuk. Én nem ajánlom, főleg nem 110.000ft-ért. Borzasztó babakocsi. Egyedül az esernyőre csukható változata jó még, de abból is a vastag gumis kerekű a régebbi típust próbáltam és használtam. Én az javaslom, hogy inkább jobb márkát válasz használtan.

Volt egy hölgy vevőm aki elmesélte, hogy neki volt egy Hauck babakocsija...örült, hogy sikerült eladnia. Tehát ezek szerinte nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel. Közben anyósom kocsiját is eladtuk ( ő csak a lakásban használta a Hauck kocsit ).

Remélem tudtam segíteni.

2017. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!