Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek olyan színű...

Szerintetek olyan színű babakocsit kaptam, amilyet rendeltem? Baj lehet a látásommal?

Figyelt kérdés

Az üzletben, mikor jártunk nem volt szürke babakocsi, ezért rendelni kellett. Mikor megérkezett, kiakadtam, hogy én nem ezt a szint választottam, de az üzlet szerint ez az és nem tudok mit tenni.


[link]


[link]


2017. okt. 16. 12:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%

Azon kívül, hogy az alja annak, amit kaptál, fehér és nem fekete, kb. rendben van. Mert hát a színárnyalat... az bőven lehet, hogy élőben más, mint amilyen a képen látszik. Ezért nem rendelek fontosabb dolgot sosem fénykép alapján!

(Ettől még vissza kellene venniük, de azt elhiszem, hogy nem tudnak olyat adni, amilyet szeretnél.)

2017. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Valóban sötétebb, mint a képen. Gondolom neked nem szâmít a véleményem, de nekem a tied jobban tetszik, mint a képen szereplô. De amúgy azt nem hiszem, h nem tudsz mit tenni, x napig vissza lehet vinni az árut. De vki segítsen, aki jártas ebben, pontosan nem ismerem a jogszabályt.
2017. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Sötétebb szürke az amit kaptál. De azt ugye tudod, hogy amit netről rendelsz terméket a képen sokszor nem a valóságot tükrözik? Általában képszerkesztővel belenyúlnak egy kicsit, hogy szebbnek mutasson. Ha nem tetszik, és nem akarod használni, küldd vissza és válassz olyan babakocsit amit meg tudsz nézni mielőtt megveszed.
2017. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem olyan színű. Az első képen egy felül ezüstös, alul fekete vagy sötétszürke babakocsi van, te meg kaptál egy felül "szürkés-bíbor-barnás" (nem tudom meghatározni a színt), alul világos kocsit. Át sem vettem volna, ha nem tetszik. Vagy a főnököt kéretném, vagyhogy ha vele sem lehet normálisan beszélni, akkor hívnám a fogyasztóvédelmet. Nem arról van szó, hogy ne lehetne eltologatni benne a gyereket, de ennyi pénzért olyan legyen, amilyet kértem, ha nincs, kérem vissza a pénzt, majd máshol lesz.
2017. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Melyik üzlet ez?
2017. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem ugyan az a két kocsi. Teljesen más a színe. Oké, hogy a katalóguskép szerkesztett, meg fénybeállított stb, de az egy ezüstös szürke, amit te kaptál az meg barna. Ennyi árnyalat különbség nem lehet. Én is neten rendeltem a babakocsit, nem is láttam élőben, mégis dettó ugyan azt kptam, ami a képen volt.

Èn addig nem nyugodnék, ameddig nem cserélik ki. Olyan nincs, hogy nem tudnak mit tenni.

Nem azt kaptad amit vártál.

2017. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Aki azt mondja ugyanaz a ketto az vak.

A tied barnás szurke, amit rendeltél ezüstös szürke.. tok egyertelmű h nem ugyanaz. Ha nagyon zavar , reklamálj , ha nem akkor ez van hasznald. De eleg gáz a kulonbseg

2017. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

"Nem azt kaptad amit vártál."


Ez csak akkor igaz, ha nem személyesen vette át a babakocsit.

Ha meg kellett rendelni(esetleg a boltnak), de bement érte személyesen és úgy vette át, akkor nincs elállási jog, mert a személyes átvételkor kellett volna kifogásolni.

Amúgy meg bárhogy is nem értetek egyet velünk, de bizony képszerkesztővel vagy akár anélkül is simán világosabbnak tűnhet a kocsi a neten. De akár a monitoron való fényerő beállítás, színbeállítás miatt is. A kocsi alja viszont valóban más színű: fekete helyett fehér.

2017. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%

A ket kocsi egy, ketseg nem fer hozza. Marcsak azert se mert a kepen az alja fekete, a tiednek meg feher...

Mindenesete nekem nagyon tetszik amelyiket kaptad szerintem nagyon jo a szine is, jobb mint a katalogusi kepen!


Ha nem tetszik miert hoztad el az uzletbol?


Csak netes rendeles eseten lehet visszakuldeni 14 napon belul. Az uzletbe elvileg 3 munkanapon belul lehetne eredeti csomagolassal, de nem kotelesek visszavenni azt, ha nem hibas.

Szoval gobdolom meg fogtok baratkozni vele. En biztos megtudnek, mert szuper!

2017. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

A képen világosszürke kocsi van és fekete az alja.

A tied barnás árnyalat és fehér az alja.

Szerintem nagyon nem ugyanaz. Ha van blokkod akkor vissza kéne venniük vagy kicserélni másra az értékében.

2017. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!