Megfázva hordozó kendő?

Figyelt kérdés
Hordozó kendős anyukák, ti amikor meg vagytok fázva, akkor nem tartotok attól hogy a babátok is elkapja így, hiszen közelebb vagytok hozzá?

2017. okt. 17. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
amikor nyűgös volt, és kicsi és előre kellett kötnöm, szájmaszkot húztam. mondjuk amúgy is, szoptatáshoz, hiszen akkor sem volt messzebb, mint hurciban.
2017. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Én ugyan nem vagyok/voltam hordozós, de ha szoptatod, ölbe veszed, netán együtt alszotok, vagy a nagyobb tesónak hiába mondod, hogy ne ölelgesse, akkor szerintem a hordozás már kb. mindegy. De ha aggódsz, addig kerüljétek, plusz hordj szájmaszkot, köhögj a könyöködbe és persze gyakori kézmosás és szellőztetés. Az anyatej egyébként a legjobb, mert rögtön az általad termelt ellenanyagokat is megkapja. Sok példa volt rá nálunk is, rokoni-ismerősi körben is, hogy csak a szoptatott baba úszta meg azt, ami az egész családon átment. De nincs totális védekezés és legtöbb betegség már a tünetek megjelenése előtt fertőz.
2017. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!