Melyik babakocsi a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Mima Xari vagy a Stokke Xplory V5?


Nem a rongyrázásért kell egyik sem,a stokke a magassága miatt és a kinézete miatt fogott meg(apa elég magas,nem kell akkorát hajolni),olvasgattam mindegyikról,itt a gyk-n is a mimarol nem sokat talalok sajnos.

Esetleg van tapasztalatotok valamelyikkel kapcsolatban?


2017. okt. 19. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ezer meg egy magas tolókarost tudnál találni, ami talán a gyereknek is kényelmes és nem növi ki 8 hónaposan.
2017. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A Stokkenál a baba is magasan helyezkedik el,nem csak a tolókar,ezért is tetszik.

A kinövéstől én is tartok, van aki simán használja végig,viszont tény,hogy akadnak akik kinövik hamar

2017. okt. 19. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy magasan van a gyerek, csak a mózeses korszakban jó. Utána a többséget zavarja. Mikor megtanulnak állni, meg végképp. Szeretnek önállóan felmászni az ülésbe.
2017. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az àrkategóriàban jobb kocsikat is lehet kapni.Pl.Inglesina
2017. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi. Majd meglátjuk mire esik a választás,az inglesina-t megnéztem,nem az én ízlésem.
2017. okt. 27. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!