Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2in1 vagy 3in1? Bizonytalan...

2in1 vagy 3in1? Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

Segítséget, véleményt szeretnék kérni:

Nem tudom melyik típusú babakocsit válasszuk, 2in1, vagy 3in1? Alapvetően a hordozó részt ki használja a vázon is és hányszor? Én leginkább úgy tudom elképzelni, hogy csak az autóban fogjuk. Ebből kifolyólag gondolnám, hogy elég egy 2in1, és egy hordozót pedig kapnék kölcsön, de bizonytalan vagyok, kérlek segítsetek, véleményezzétek! Köszönöm



2017. okt. 30. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jön jól, amikor már nem 3-4 kg a gyerek, hanem 8-9, és messze parkolsz. Ekkora súlyt könnyebb tolni, mint lengetni egy kézzel.
2017. okt. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor vasarolni mentunk,akkor csak a vazat vittuk.a hordit raraktuk es a gyerek nyugodtan aludt tovabb,pl.es amugy is egyszerubb mint a mozest,sportot meg pluszban vinni,es a gyereket kikotni a hordibol,bekotni a sportba.pl ha szakad az eso..vagy fuj a szel,vagy akarmi.

Sokkal kenyelmesebb ha a hordozo rarakhato a vazra.

2017. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is nagy vásárlásnál szoktuk használni, illetve mostanság már sétához is. Ma 7 hónapos a fiam és már egy ideje unja a mózest, ebből jobban kilát. Hiába tudom állítani a mózes fejrèszèt, hogy megemelem, nem kényelmes neki,sőt rövid is már, ülni pedig még nem tud.
2017. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hordozó is kb 5 kiló plusz a közel 4 kilós egy hónaposom már most súlyosnak számít. Jól jön a váz, még ha csak párszáz métert is kell sétálni főleg ha csomag is van nálam. Mostanában a közeli boltba is hordozóval megyünk, a kisfiam nem szereti a mózest, jobbat alszik a hordozóban.
2017. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha valahova kocsival mész, elég vinni a vázat, nem kell a mózes is, én ezért gondolom jónak. Nekünk is autónk volt, örültem, h a váz befért
2017. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi 3in1-et vettünk, bár a mózest csak 3 hós koráig tudtuk használni, mert utána sírt, hogy nem lát ki, mondjuk 5 hósan már bele se fért. Szerintem érdemes ilyet venni, mert a mózes és az autósülés az elején biztosan kell, a sportülés meg ha már a mózes nem lesz jó/nem érzi jól Magát benne... akkor ha nem lesz hozzá sportülés vehettek egy sportüléses babakocsit, amihez meg az autósülés nem lesz jó... hülyén írtam le, de remélem érthető:).
2017. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os,

a 2in1 = mózes + sport;

a 3in1 = mózes + sport + hordozó.


Azaz a hordozó a plusz, nem a sport.

2017. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Tudom, igazából az volt a lényeg, hogyha nem 3in1, akkor 2 váz kell, ha az autósülést is akarja használni a babakocsin.
2017. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon kihasználtuk, sokat autóztuk. Mózesünk viszont nem volt, csak a vízszintesre dönthető sportrészt használtuk texilt mózessel az elején.
2017. nov. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

9-es válaszoló, Nektek milyen babakocsitok volt?

2017. nov. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!