Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gyerekülés, ki melyiket ajánlaná?

Gyerekülés, ki melyiket ajánlaná?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Britax Römer King II.,ill. Britax Römer Evolva 1-2-3 között vacilálunk. Ki melyiket ajánlaná? ADAC teszes mind a 2,a King jobb eredményt ért el ugyebár de "csak" 18 kilóig jó.

Az Evolva "csak" megfelelő eredmenyt ért el viszont ugye nagyobb súlycsoporig lenne jó.

Valóban nem jó ha túl nagy súlycsoportot ölel fel egy ülés?

Melyik választanátom? Akinek esetleg van tapasztalata kérem ossza meg. :)

Köszönöm előre is!



2017. nov. 12. 17:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni,hogy mindenképp Adac-osat szeretnénk. Ha esetleg tud valaki olyat ami jobb ezeknél olyan 50-60 ezer körül max akkor szívesen megnéznénk. Ill. Nnem isofix-es a kocsi(2002-es Peugeot 307)

:)

2017. nov. 12. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minőségre mindkettő jó. De valóban jobb a 9-18 kg-ig jó mint a 9-36-ig olyat nem vennénk. Nekünk Besafe van ebben a kategóriában, szeretjük, a 18-36-os ilyen lesz.
2017. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Cybex üléseket ajánlanám neked, árban nagyon jók, és ADAC teszteken a legjobb minősítést kapják.

Nekünk Juno 2 van, ez 9-18 kilóig jó, és nagyon szeretjük.

De van nekik a Pallas, Pallas M, ami 9-36-os és mégis ugyanilyen jó teszteredményei vannak.

Mall.hu-n szokott akció lenni, utolsó darabokra, csomagolássértült ülésekre.

PL:

[link]

2017. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!