Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes frottír nyári huzatsze...

Érdemes frottír nyári huzatszettet venni gyerekülésre, és télen-nyáron használni izzadós gyereknél, vagy nem ér semmit?

Figyelt kérdés
Elszakadt a gyerekülés huzata, a gyerekem meg izzadós. Tudnék hozzá utángyártott sima gyerekülés huzatot venni(mint ami a gyári volt), vagy nyári huzatot, ami 100%pamut, frottír puha anyagból van. Melyiket érdemes hozzá vennem? 9-18kg-os gyerekülésről van szó.
2017. nov. 13. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha én lennék ilyen döntés előtt, biztosan a frottir anyagot választanám!

Főleg mert nyáron mindig textil pelust raktam a fiam alá, mert úgy izzadt.

Szóval egy ilyen huzat szerintem csak jó lehet.


A csúszós anyagon csak beizzad. Viszont a frottir meleg télen, én kímélő nyáron.

2017. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*és
2017. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vettem nyárit az első évben és izzadás ellen jó is, de a lábrész elképesztően gusztustalan lett a kihúzódott szálaktól néhány hét alatt. Ahogy a gyerek pakolászta a szandálos lábait a tépőzár "gyilkolta" a huzatot. A 2. nyáron csak a fej- és hátrészt raktam föl és így nem volt izzadás (több szezont nem bír ki, mert összetörődik az anyag és megcsúnyul). Jövőre kell majd a kisebbnek is, megpróbálok csak fej- és hátrészeket varratni.


Mondjuk ha nagyobb már a gyerkőcöd és túl lóg a lába az ülésen, akkor bírni fogja egy darabig az ülő rész is.

2017. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyáron frottíron még jobban izzad az eleve izzadós gyerek


az oké, hogy 100% pamut legyen az anyag, de ne frottír szerintem, hanem valami erősebb pamutvászon

2017. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szodaspatron ***** válasza:
Eredeti huzat, mert az a gyerekülés tartozéka! Erre rá lehet húzni egy frottír anyagú védőhuzatot, de egy aeromoov betét jobban megéri.
2017. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!