Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek milyen lenne ez a...

Szerintetek milyen lenne ez a babakocsi egy kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk, aki kislány lesz. Lehet, hogy lesz kistesója majd, így nagyrészt unisex dolgokat igyekszünk vásárolni neki. Viszont ez a babakocsi nagyon megtetszett. Én úgy gondolom, ha "öröklés útján" lenne ilyenje egy kisfiúnak, az úgy nem olyan gáz. De ha elsőre fiút várnánk, valószínű nem ilyet vennék. Azért érdekel mások véleménye is. :)

2017. dec. 6. 14:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jaj, a link lemaradt: [link]
2017. dec. 6. 14:21
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem úgy is gáz
2017. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez kislánynak túl sötét, kisfiúnak meg túl virágos. A színe, mintája egy dolog, de én a súlya miatt nem venném meg. Majdnem 12kg, és akkor még a gyerek nincs benne és nem is pakoltál bele mondjuk vásárlásnál. Szerintem nehéz, a miénk 9kg. Én nem venném meg.
2017. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőm a kisfiának ilyet vett, most pedig érkezik egy kislány is, ő is ezt kapja.
2017. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik, nem venném meg, mindegy milyen nemű gyerekem lenne. de ha neked tetszik akkor vedd meg, jó lesz fiúnak is, lánynak is. ha rózsaszín virágos-szívecskés lenne, akkor is jó lenne fiúnak is, a színeknek nincsnek nemhez kötve, a gyereknek meg amúgy is halál mindegy.
2017. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem fiús.
2017. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

3-as nagyon jól írja. Lánynak sötét, fiúnak virágos...


Miért nem valami minta nélküli 2 színű kocsit veszel, ami nem ilyen sötét, de uniszex.

2017. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 babyboom567 ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező!

Vedd meg ezt ha nagyon tetszik.

-úgyis te fogod használni

-valószínű a másik gyereked másikat fog kapni,hiszen használat közben fogsz rájönni,hogy esetleg nektek ez nem jön be,lehet gyerek nem fogja szeretni,látsz sokkal jobbat.Nekünk touragoo van,igazából semmi baja nincs,hisz 1 éves a kisfiam,most már nem veszünk másikat,mert nem lesz másik gyerekünk,de mióta ezt használjuk, azóta 3 olyat láttam amibe ott helyszínen beleszerettem.


Különben szerintem ez egy nagyon szép, elegáns kocsi.

2017. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Neked kell tetszenie, nem a gyereknek.

Vedd meg, ha ez jön be, a gyereket nem fogja izgatni.

(Kunertet én nem vennék, de nem ez volt a kérdés.)


Egyébként mi ez a marhaság, hogy kislánynak világos kell? Sötétkék kocsink van kislánnyal, imádjuk, remek választás volt. (Még a szeméhez is megy. Kupolája spf50, nem fakul és nem is forrósodott fel a belseje.)

2017. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem nagyon értek a babakocsikhoz, aki azt írta, nem venne Kunertet, az miért nem tenné? :)
2017. dec. 6. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!