Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik Stokke kocsi a legjobb?...

Melyik Stokke kocsi a legjobb? A Trailz és a Crusi között mi a különbség? Hogy érdemes babakocsit választani?

Figyelt kérdés

Első babánk lesz és 20 évesen nem igazán van kisbabás barátnőm, akitől tanácsot kérhetnék. Anyukám pedig utoljára velem babázott, akkor nem volt ilyen nagy választék a babakocsik között.


A Stokke kocsik tetszenek a legjobban, de ugye ebből is van több fajta...


Talán a legjobban a Crusi és a Trailz tetszik. Viszont én a kerekükön kívül más különbséget nem láttam így neten keresztül.

Jövőhéten tervezzük, hogy megnézzük a kiszemelt darabokat, de nem is tudom, hogy mit figyeljek majd. Annyi biztos, hogy kell majd autóshordozó is, lehetőleg olyan, amit könnyen lehet a babakocsira tenni (szinte mindenhova autóval járok).

Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy mindegy, milyen hordozót veszek? Tehát ha pl. a babakocsi X márka, a hordozó meg Y, attól még használhatom a babakocsival?



2017. dec. 17. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy, h ki mennyit költ babakocsira, tényleg. És a stokket sem ismerem. De. Ne az legyen a szempont, h neked tetszik, a babakocsi nem azért van. Menjetek el egy bababoltba, ahol nagy a választék, itt értenek hozzá, ti meg ki tudjátok próbálbi ôket személyesen. Ez fontos. Milyen tolni, fordulni vele, mennyi a súlya, milyenek a kerekei (pl. meg fogják kérdezni, milyen úton tolod majd, aszfalt, föld stb.), mekkora a tároló része, hogy és mekkorára lehet összecsukni... Ezek mind fontosabbak annál, h szépi meg trendi legyen.


A hordozókat általában nem lehet csak úgy rárakni bármilyen babakocsira. X gyártónak nyilván az az érdeke, h te az X márkájú hordozót vedd meg, Y márkájúval ezért nem használható az X babakocsi.


Ebbôl a szempontból a 3 in 1 vagy trio szettek a praktikusak, ezekhez mózes, hordozó és a késôbbi “normál” babakocsi ülés tartozik. A hordozókat ált. autósülésként is lehet használni, amíg nem vesztek rendeset, az azért biztonságosabb.


Szóval én azt tanácsolom, személyesen próbálgassatok és úgy döntsetek.

2017. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy sokáig fogjuk használni, szerintem az is szempont, hogy jól nézzen ki. Nyilván nem ez a legfontosabb, de nem fogok kiadni egy nagyobb összeget valamire, ami nem tetszik.


Köszönöm szépen a válaszodat!:)

2017. dec. 17. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A Crusi-t nem ajánlom mert nem annyira könnyű tolni, baromi nehéz egy tank inkább azoknak való akik szívesen kirándulnak nehéz terepen!


A Trailz ennek az új modernebb változata!


A Mamas and Papasban most ajándék mózeskosarat kapsz!!!

Az Xplory le van árazva!!

299. 000 megkapod a legszebb szürkét abban az árban a mózes is benne van amúgy 314 ezer a sima sportrész.

Én ajánlom a Stokke Xplory magasan ül benne a baba, és akár 4 éves gyerek is belefér...

Tengerpartra is vittem magammal egy mozdulattal tudod fektetni benne. Szerintem jó babakocsi, nagyon könnyen fordul és a legjobb hogy egymást tudjátok nézni a babával ez megnyugtatja.

Ezer millió babakocsi tmegnéztem ennél drágábbakat is, és egyik sem jött be!!

Pl a Bugaboo-nál borzasztó alacsonyab ül a kisbaba!

Szinte a földön!

50 cm-re van a földtől a Bee ülése...nekem egyszerűen nem jött be.

2017. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt Londonban ahol élek évek óta, fele annyiba kerülnek a babakocsik mint otthon.

De legalábbis 30%-kal biztosan olcsóbb mint a Mamas and Papasban.

Időnként- évente kétszer! - 50-60 %-kal is le van árazva.


Egy Bugaboo mózeskosár Mo-n 72 ezer míg Londonban leárazás nélkül is 30 ezer forint.

2017. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És most hova sz@rjunk? Ezzel aztán sokat segítettél...
2017. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!