Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik rugalmas kendőt ajánlan...

Melyik rugalmas kendőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám, mindenképpen újszülött kortól használhatót szeretnék, amit minél egyszerűbb felvenni. Kettő között vacilálok: Nandu vagy Liliputi? Tapasztalatok jöhetnek! Itthon szeretnénk használni az esti nyügis órákban, illetve egy két ügyintézésre, ahova nem tudok babakocsival menni (pl: lépcsős). Köszönöm előre is!

2018. jan. 2. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk liliputi van, nagyon kényelmes mindketten szeretjük, de ha újra választanék JPMBB (zsömbi) kendőt vennék mert az 14 kilóig jó, a liliputi meg 7kilóig.
2018. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiamnál liliputi volt, szerettem, de most manduca slinget vettem a második babának, mert ez 15 kg-ig lesz jó.
2018. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Liliputi vékony, minden irányban rugalmas, nem tudod sokáig használni azt nem vennék. Gremese, zsömbi inkább. Gremesénk vokt nagyon szerettük, 11 kgval felpróbálva is jól tartott, vastag és csak egy iránybsn rugalmas
2018. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen rugalmasat szeretnél?

Egy szövött kendő jobban kihasználható újszülött kortól akár a hordozós kor végéig.

Ha az egyszerűség a fontos, akkor a kezdeti időkre egy karikás kendő is jó lehet. Nem kell kötözgetni sem.


Tudom, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de én nem vennék rugalmas kendőt. Rövid ideig tudod csak használni, aztán úgyis váltani kell.

2018. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Végülis a Liliputi mellett döntöttem. Mindenképpen rugalmas kendőt szerettem volna elsőkörben. Tisztában vagyok vele, hogy viszonylag hamar kinövi, de akkor váltok másikra, ez pedig majd reményeim szerint jó lesz a kistesónak.
2018. jan. 6. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!