Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik gyerekülés dönthető...

Melyik gyerekülés dönthető jól a 9-18kg kategóriában? Milyen gyerekülést ajánlanátok egy magasnövésű kislánynak?

Figyelt kérdés

Eddig chicco key 1-volt, de nem vagyok vele megelégedve. Úgy tűnik az övet nem tudom magasabbra állítani, valamit a hungarocellek mindenhol letöredeztek, pótolni sem tudom őket. Az öv feszesítés egy tragédia, az isofix oldása szintén. konkrétan utálom. Dönteni se lehet eléggé.

A römer king és a maxi cosi tobi a szimpatikus, a kettő között vacilálok, de úgy olvastam a römert nem javasolják magas babáknak. Igaz ez?



#gyerekülés #Maxi Cosi Tobi #römer king #magas gyerek
2018. jan. 3. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
2 éves korig a legbiztonságosabb, ha háttal utazik. én 0-18 kg-s ülést vetem, kisfiam 17 hónapos, 10,5 kg 83 cm, teljesen jól elfér benne, nem zavarja az utazás. Chippolino ülésünk van.
2018. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Testvéreméknek Römer volt. Nem tudom, hogy azon belül melyik, de sokáig tudták használni az unokaöcsémnél, aki nagyon magas gyerek, 2 évesen már 110 körül volt.

Menjetek be egy bababoltba és próbáljátok végig (nem kötelező ott megvenni).

2018. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Römer King van. 3 évesen vettem ki belőle a nagyobb lányt, de simán tudná még használni, csak kellett a kisebbnek. Mondjuk nem magas, hanem átlagos.


Ez a háttal utazás remek és biztos biztonságos is, csak az én gyerekeim végig üvöltötték úgy az utat. Mióta előre ülnek, élmény az utazás.

2018. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Römer King van, 2 éves fiúnak, bár átlagos magasságú. Még sokáig jó lesz szerintem. Próbáld bele mindegyikbe, úgy látod igazán, hogy mekkorák, sokkal jobb, mintha itt válaszolgatunk. ;)
2018. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor nem vetjük el a römer kinget! Ti amúgy abból melyiket választottátok, amelyiknek van fejszűkítése, vagy amelyiknek nincs?

Mennyire dönthető? A key1-ben majdnem egyenesen ül, lóg a feje előre. :(


A háttal bekötést elvetem, nem az a temperamentumú gyerekem van aki bírná. Így is necces néha az utazás.

2018. jan. 3. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:
igaz nem írtad, de nekünk peg perego viaggio van, nem isofixes (nem tudom-ez is szempont-e. Sok teszten megbukott az isofix, nézz azért utána). Én szeretem, elég masszív, dönthető, van benne kivehető betét, a fejtámlával együtt állítódik az öv, vagyis csak a fejtámlát beigazítod a gyerekhez és az öv is igazodik, nem kell vele külön szórakozni. Menet közben az anyósülésről simán tudom fektetni, kislányom szinte mindig el is alszik benne. Én ajánlom. Mi a Brendonban vettük, csodák-csodájára ott volt a legolcsóbb (65e kb)
2018. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!