Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli S700 babakocsi vélemény?

Lorelli S700 babakocsi vélemény?

Figyelt kérdés
Most lesz 3 hónapos a babám, és nem szeretem a kocsinkat, amit választottam, ezért leszeretném cserélni és a lorelli S700-at néztem ki. Kinek mi a véleménye róla?

2018. jan. 6. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem szereted? Jó lenne tudni a válaszhoz.
2018. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyrészt nehéz és egyik kereke sem bolygósítható, így elég nehéz irányítani.
2018. jan. 6. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
És akkor pont egy 14 kilós kocsit nézel ki?
2018. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés... :) Véleményt kértem a kocsiról.

Amúgy azért néztem ezt ki, mert árban sem rossz, viszont jól néz ki, és újszülött kortól használható..

2018. jan. 6. 10:04
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

És láttad élőben? Kipróbáltad? Vagy csak neten nézted?


Mi vásárlás előtt a férjemmel elmentünk egy nagyobb bababoltba, és kipróbáltunk egy jó adag babakocsit. Tologattuk, emelgettük, meg segítettek az eladók is. Megtaláltuk a megfelelőt, neten már csak azt kellett nézni, hol a legolcsóbb.


Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, és de jó lenne, ha neked is lenne egy személyes véleményed, mielőtt megveszed.

2018. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

En nem vennek lorellit.egyiket sem.

Egy picit hozzateszel es vehetsz egy bebetto nico s-linet.az legalabb babakocsi.

Nezd meg neten,es ha rakeresel csupa jot olvashatsz rola.

2018. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk s500 van és imádjuk. :)
2018. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem bármit, csak Lorellit ne!!
2018. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csöves egy márka a Lorelli sosem tenném egyikbe sem bele a gyerekem és abban sem vagyok biztos hogy te elégedett leszel vele. Habár ebben az árkategóriában bizony kompromisszumot kell kötni, én többet szánnék rá de te tudod.
2018. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!