Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto babakocsi vélemények?

Bebetto babakocsi vélemények?

Figyelt kérdés
A rainbow változatát néztem.. Mik a vélemények, tapasztalatok róla? Jó és rossz is érdekel. :)

2018. jan. 6. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden kocsit csak az egyéni igények alapján lehet értékelni.

Nekem nehéz, nem lehet derékszögben ültetni, kicsi a háttámla, a biztonsági öv felső, üléshez csatlakozó pontja nem állítható...

2018. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Pascal van. Elég magasak vagyunk a férjemmel, ezért fontos volt a magasra állítható kar, és hogy a baba is magasan legyen, illetve hogy a két hásókerék között ne legyen tengely amibe belerúgnánk. Minden rárakható résszel meg vagyok elégedve, külön kiemelném a mózest, ami jó nagy, és van azon is fogantyú, lehet benne vinni. A sport pedig teljesen lefektethető, nagyon jókat aludt benne a fiam. 2 éves lesz, de magasabb, mint egy átlag 3 éves, még nem nőtte ki. Ami kicsit bajos, azok a kerekek. A hátsó kerekek elég gyakran leeresztenek. Meg a fék is egy kisebb bukkanón néha beakad, befékez, ilyenkor rá lépek az indítóra, akkor jó, bár mostanábam eléggé akad, lehet olajozni kéne. Viszont a terepen jól teljesít, ritkán kell megemelni az elejét. Meg igaz, hogy nehéz, de nálunk itt falun inkább a masszív felépítés számított. Az autóban is sok helyet foglal, de a legtöbb 3in1 ilyen szerintem. Mondjuk bkv-zni biztos nem olyan egyszerű vele.
2018. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nico s-line változatát is néztem,a kettő között vacilálok..
2018. jan. 10. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekunk nico s-line van.imadom :)

Ennek nagyobb az ulese mint a masiknak amit irtal,es szembol is ra lehet tenni az ulest.

Lassan 1 eve napi szinten hasznaljuk de en nem talalkoztam olyan hibakkal amit a masodik irt.Talan 2x volt fujva a kerekbe,de nem ez az elso pumpas kocsim es ez tok atlagos.3 gyerkoc van,volt jopar babakocsim,magasan ez a legjobb(pedig volt cicchom,janem is az elso kettonel)

Jol birja a terhelest,nem egyszer pakoltam fullra.also kosar is tele volt,plusz a tolokaron is logott par teli szatyor es igy setaltunk kilometereket.

Szeretem nagyon,nalam is atlagnal nagyobb lassan 2 eves uldogel benne es kenyelmesen elfer(94cm magas es 14 kilo)

2018. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!