Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen kengurut, kendőt...

Milyen kengurut, kendőt ajánlotok hosszútávra de csak rövid ideig hordozva?

Figyelt kérdés

Emeletes házban a másodikon lakunk és nincs lift. Zárható kocsitároló van a földszinten de onnan nem feltétlen szeretném kézben felhozni, főleg ha esetleg van egy csomag is. Hordozót felhozom, de lassan mózesre váltunk és azt nem hoznám fel.

Mit ajánlotok ami séta közben elfér a kocsi aljában, egyszerű felvenni és nem drága (max 20 ezer) és akár két éves korig is használható?

Nagyon köszönöm a segítséget!


2018. jan. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak a szövött kendő felel meg annak a kritériumnak, hogy bármilyen korú gyereket bele lehet rakni és a totyogós korszakban is jó.

De az nem pikkpakk eszköz, tanulni kell.

Egyébként mei tai stabil ülni tudástól használható.

Csatos hordozó csak totyogó gyereknél.

Kenguru ártalmas és kényelmetlen rövid távon is.

2018. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Esetleg karikás kendő? Úgy láttam azt nem sok idő feltenni.

Vagy a csatos hordozó tényleg nagyon káros?

Amikor már fel tudna egyedül jönni, akkor persze nem vinném kendőbe csak ha épp aludt fáradt, ilyesmi. Tényleg csak arra az 5 percre kellene míg feljövünk a lépcsőn, ezért nem akarom 10 percig kötni.

2018. jan. 6. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, az kimaradt.

Biztos azért, mert azt én nem szerettem meg, de tényleg jó lehet a helyzetetekre.

2018. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5 perc alatt nem lesz csípőficama a kenguruban sem, de hosszú távon nem jó.

Karikás kendőt nem használtam még.

A szövött nekünk bevált. Nem tart sokáig megtanulni és megkötni se.

Esetleg kölcsönözz hordozó klubból, ha van a környéken. Több eszközt is ki tudsz próbálni.

Lehet, hogy nem fog beválni olyan, amit totyogós korig használhattok. Ilyenkor kb. annyiért tudod a kendőt és a hurcit eladni, amennyiért vetted. Az árából meg veszed a következőt.

2018. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Babbinka hordozó.nekünk bevállt
2018. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

A hordozó miért nem jo? Amig setaltok addig a hordozot beteszed a taroloba. Csak erre biztos nem vennek kengurut a helyedben.

De ha ennyire vennel egy hordozot, akkor csatos hordozot vennek a helyedben, azt a leggyorsabb felvenni.

2018. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre karikásat vennék, tökéletes amire nektek kell.


Újszülöttel is használtam. Nagyobb babával is tökéletes. Ráadásul kis helyet foglal.

2018. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!