Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan, aki babakocsizott...

Van olyan, aki babakocsizott és hordozott is?

Figyelt kérdés
Lányomnál csak babakocsit használtunk, szerette is, abban aludt a legjobban,úgyhogy nem gondoltunk másra. De néha nehéz volt, ha tömegközlekedtünk vagy csak elugrottunk valamiért. Másodiknál gondoltam beszerzek valamilyen hordozóeszközt ezekre az esetekre, pl.ha csak rövidet sétálunk, boltba megyünk... Csak nem fog ehhez ragaszkodni? Ha már megismerte a hordozást, akkor nem akar a babakocsiba menni, ettől félek. Alapvetően inkább a babakocsit preferálom, hátfájós is vagyok. Szóval ha fennáll a "veszélye", hogy nem akar babakocsizni utána, akkor inkább kihagynám a hordozást.
2018. jan. 10. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mind a 2-t nagyon szereti egyelőre. Jól alszik bennük.
2018. jan. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is használom mindkettőt. 3 hónapos simán elalszik mindkettőben, de ha olyan kedve van el is nézelődik.


Kendoben hordozom

2018. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettővel elvan/volt a lányom. Már 2,5 éves, babakocsi nincs, hurci néha.
2018. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majdnem kétéves a kisfiam, 6 hetes kora óta felváltva babakocsizunk és hordozunk. Attól függ, mikor mi a praktikusabb. Pici korában karikásunk volt, utána mei tai, a végén csatos.

Előfordult persze, amíg nagyon pici volt, hogy elindultunk babakocsival, de egy idő után sírt benne, akkor elővettem a karikást, és abban vittem tovább. De egy idő után már tök mindegy volt neki, miben viszem :) Nekem nem volt mindegy, mert hol ez, hol az volt kényelmes. Vásárolni babakocsival mentünk mindig, mert annak tudtam az aljába pakolni, ügyet intézni viszont mindig hordozva mentünk, mert azzal kényelmesebben tudtam közlekedni, lépcsőkön felmenni. Vagy ha csak kisboltba ugrottunk le, ahol szűk a hely, oda is hordozóval, mert babakocsival nehéz volt elférni. Bölcsibe is hordozva viszem, mert a babakocsival nem férünk be a kapun (lépcsőn kell felmenni, és onnan kinyitni egy dögnehéz kaput, képtelenség babakocsival megoldani egyedül), hazafelé viszont már sétálunk. Tesóért a suliba a legtöbbször babakocsival mentünk, sosem volt belőle gond, szeretett abban is lenni. Volt egy időszak, amikor nem annyira kedvelte, mert ülni még nem tudott, de nézelődni akart volna, akkor egy ideig hanyagoltuk a kocsit, ha nem volt muszáj azt használni, de ez kb. egy hónap volt.

2018. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!