Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik babakocsi...

Szerintetek melyik babakocsi a legjobb? Többi lent.

Figyelt kérdés

Első babámat várom, májusban fog születni, de elég tanácstalan vagyok, mivel nincsen tapasztalatom.

Főbb szempontok, amik eszembe jutnak:

- Multifunkciós legyen!

- Bp. belvárosban nem igazán fogom használni, Budapesthez közeli csendes kisvárosban élek, az utak nagyon jók!

- Daewoo Matizkám van, aminek nem túl nagy a csomagtartója, de jó lenne, ha beférne, BKV-val nem igazán fogunk közlekedni, kocsival járunk mindenhova.

- Fontos, hogy bolygósítható kerekei legyenek.

- Ne legyen túl nehéz.

- Uniszex kocsit szeretnénk, mert most kisfiunk lesz, de ha lánytesó lesz, akkor neki is jó legyen.


Hirtelen ennyi jut eszembe, kérlek írjátok le a tapasztalataitokat, nektek melyik jött/nem jött be és miért!


Nagyon köszönöm!


Egy 19 hetes kismama



2018. jan. 14. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a babakocsi mániától fogunk rendelni, a Berry Baby Torrino babakocsit, csokibarna színűt. 3az 1-ben, extra könnyű, teleszkópos, szilikon töltetű a kereke. Összecsukva sem óriási. :)
2018. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Hauck Shopper van, nagyon szeretem. Ha a hordozót teszem rá, vázzal együtt is simán felkapom. Mózessel kicsit nehezebb de nem vészes. :)
2018. jan. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!