Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Háti hordozásnál ti hogy...

Háti hordozásnál ti hogy oldjátok meg a sapka igazítást, meg más hátranyúlást igénylő dolgot?

Figyelt kérdés

Szeretném már hordozni a fiam, de amióta tél van, egyszerűen nem tudom. 3 fajta sapkát is kipróbáltunk, de mindegyik csúszkál a fején - pedig kötősök. Amik meg nem, azok a szemébe csúsznak egy idő után.

Szóval elől nem tudom hordozni, mert nehéz már, viszont hátul jól ellenne, de nem tudok a kabátom miatt hátranyúlni ha valami zavarja, plusz rajta is, rajtam is annyi réteg van, hogy macerás a ki-be kötözgetés..


Tudtok valami tippet adni?


2018. jan. 20. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok tanácsot adni, mert soha nem volt ilyennel problémám.

Igaz, néha volt, hogy más szólt, hogy a gyerek szemébe lóg a sapka, ilyenkor hátranyúltam és felhúztam neki :))

2018. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor velem van a gond, hiába nyúlok hátra, nekem nem hajlik oda a karom... 😄

Pedig magasan van, nem lóg a hátamon! El kellene érnem..

2018. jan. 21. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

1, gumikéz :)

2, vegyél kisebb sapkát! Idén azt hordja a lányom, amit tavaly vettem abban a hitben, hogy pont jó, de folyton elcsúszott. Idén viszont tökéletesen passzol.

2018. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy idő után már képes voltam annyira hátranyúlni, hogy elérjem a sapiját, de ha úgy igazgattam, hát abban nem volt köszönet :D A megoldás nálatok egyértelműen a megfelelő sapka megtalálása :) A sok rétegre meg a közös kabát. Mondjuk az nekünk két év alatt sosem volt, de néha azért érzem a hiányát.

Olyan azért nálunk is előfordult, hogy elcsúszott a sapi (de nem állandóan), ilyenkor vagy előreforgattam és megigazítottam, aztán vissza hátra, vagy megkértem egy szimpatikus járókelőt, hogy igazítsa meg neki - próbáltam olyat kiszúrni erre a feladatra, aki gyerekkel volt, ők általában értették, hogy mit szeretnék, és tényleg rendesen megigazították a sapkáját, de idős nénik néha merő jószándékból csak mégjobban széttúrták, ami rajta volt :D

2018. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!