Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi ideig (baba hány éves...

Mennyi ideig (baba hány éves koráig) használtatok babakocsit?

Figyelt kérdés

A lányunk 13 hónapos, már egyedül sétál, de csak beltéren, mivel ha cipőt adunk rá rögtön elkezd sírni, és addig csak ül és sír amíg le nem vesszük róla a cipőt/szandált/csizmát, így ha elmegyünk valahová akkor mindig babakocsizunk.

Hamarosan jön a kistesó, és gondolkozunk testvér babakocsi beszerzésében, de mivel elég drága csak akkor ruháznék be rá ha nem csak 1-2 hónapig kellene, hanem legalább 8-10 hónap, így kíváncsi vagyok ti mikor hagytátok el végleg a babakocsit.


2018. febr. 2. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nem hagytuk el végleg, két éves. Ha nincs idő bóklászni, célzottan, időre megyünk, sokkal jobb, ha kocsiban van.
2018. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Első 17 hónaposan, akkor jött a kistesó, mivel 13 hónapos kortól stabilan járt, addigra megszokottan rótta a métereket szépen, talán ha 1-2 alkalommal kérte magát vissza, akkor a kicsi ment kendőbe, a nagy kocsiba, de volt fordítva is. Amikor már a kicsin volt másfél, saját maga ellenezte a kocsit, pedig ott már nem jött a következő tesó, szóval ülhetett volna benne, amíg akar, de ő járni szeretett volna, két éves volt, már végképp beleragasztani nem lehetett, még akkor sem, ha nekem így lett volna kényelmesebb. Ez nagyon gyerekfüggő, van aki 4-5 évesen még alig robbantható ki belőle, én meg beletuszakolni nem tudtam nagyon őket :/
2018. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 éves koráig használtuk. Nagyon szerette. Ha tehetné most is beleülne. De most már óvodás kicsit fura lenne. Úgyhogy maradt a gyaloglás 😊
2018. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
1 éves szülinapján. Utána már csak az az évi nyaralásra vettük elő, hogy éjjeli sétákon tudjon aludni.
2018. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

2 éves koráig.

De mi szinte csak a sétához használtuk, mert bevásárolni, meg mindenhova autóval járunk, így ott nem igazán kellett babakocsi.


napi sétáknál meg egy jó ideig jókat aludt a friss levegőn. De 2 évesen már csak sétálni akart, a kocsiban nem maradt meg. Így azt leváltottuk kismotorra.

2018. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

18 hónaposan indult el, most lesz 2,5 éves és havi szinten még használjuk a kocsit.

Ilyen alkalom, ha a város másik végébe megyünk és sokat kellene gyalogolnia 2 busz között; vagy ha beteg; esetleg alvásidőre eső időpontot kaptunk szakrendelésre. Átlag hétköznapon játszóterezéshez, postához, kisbolthoz nem vesszük elő.

2018. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiam 16 hónapos korában letettük a kocsit. A kislányom már ap pocakomban volt, 3 hónapos terhes voltam. Az volt a cél, hogy mire megszületik a lányom, a kisfiam magabiztosan, a szabályokat betartva tudjon sétálni. Nem akartam ikerkocsit venni, a fiam akkor már lassan 2 éves volt, biztosan nem maradt volna meg benne, pénzkidobás lett volna. Meg sokat sétáltunk úgy, hogy a kislányomat magamra kötöttem, így volt két szabad kezem, jókat sétáltunk a kisfiammal.
2018. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!