Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory bevált nektek a...

Stokke Xplory bevált nektek a viacolorral burkolt utakon?

Figyelt kérdés
Babakocsi vásárlás előtt állunk, eddig ez a tipus lenne számunkra a legmegfelelőbb, de olyan sok rosszat és jót olvasok róla, és ez kicsit bizonytalanná tesz. Olyanok véleménye érdekelne akiknek ilyen babakocsijuk van.

2018. febr. 4. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A viacolor szerintem nem éppen számít nehéz terepnek. Bármelyik kocsi elmegy rajta, szerintem ezzel az Xplory is megküzd úgyhogy ha csak ezen múlik vegyétek azt, máris beállhattok a cigányok mellé vele, mert köreikben rendkívül népszerű ez a babakocsi. :D
2018. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben az előttem szólónak igaza van, csak a stílusa teszi őt is a az általa emlegettt kisebbség közé- baromi sok cigány veszi, tolja ezt a babakocsit. Amúgy könnyű tolni, de nem nehéz terepen. Murván pl nem könnyű tolni, absz városi babakocsi.
2018. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell másokat kéretlenül sértegetni 2#. Te legalább annyira unintelligens lehetsz mint "az emlegetett kisebbség".

Én csak mondtam egy tényt, amiről ha végigmegy az ember a Westenden máris a saját szemével könnyűszerrel meg is bizonyosodhat.

2018. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Xplory V5 van, én nagyon szeretem egyszerű irányitani kislányom nagyon imád benne aludni, szeretem a hordozóját is mózesét is, sportot még nem használtuk mert 5 hetes a kislányom csak de eddig csak pozítív tapasztalat van! Toltam hóban is, nem akadt el teljesen jól bírta!

Egyéb kédés esetén nyugodtan írj privátban segítek amiben tudok!

Boldog babavárást!:)

2018. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as ezt a kérdést saját magadnak is tedd fel, hogy miért kell a másikat sértegetni...!
2018. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!