Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kicsi, egy kézzel is könnyen...

Kicsi, egy kézzel is könnyen irányítható multifunkciós babakocsi?

Figyelt kérdés
Először titi tritonra gondoltam, de sok rosszat olvastam róla. Esetleg valami strapabíróbb darab? Az is fontos, hogy a mózes/hordozó könnyen fel-levehető legyen.
2018. febr. 6. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Bugaboo Bee 3.

Konnyu, keskeny, konnyen iranyithato, jo minosegu. Rakhatsz ra rendes, merevfalu mozest ket iranyba, de lehet kapni puha falu “feszket” is, fektetett uloeeszbe lehet berakni.

Meretenel es sulyanal fogva nekem ez volt az egyetlen olyan babakocsi, amit nem ereztem szuksegesnek lecserelni kisebb sportkocsira egy evnel nagyobb gyerekhez es tenyleg vegig tokeletesen hasznalhato volt.

(Sajnos sok multifunkcios babakocsi tokeletes ujszulotthoz, amig mozes es hordozo kell, de nagyobb, nehezebb gyerekkel mar nem annyira jo.)

Maxi cosi, cybex, britax romer hordozo lehet rarakni adapterrel, legalabbis erre a harom markara emlekszem, nekunk cybex volt, de a leirasbol remlik a masik ketto is.

2018. febr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Peg perego book babakocsik
2018. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cybex Mios. Egy kézzel irányítható, összecsukható. Könnyű, kicsi és keskeny. Merevfalú mózest lehet hozzá kapni és akár kihúzható autósülést is (Cybex Cloud Q) így multifunkciós travel system. Memóriagombos így egy kézzel cserélhető az ülőrész mózesre vagy hordozóra. Strapabíró, és a huzat nagyon könnyen leszedhető hogy kimossuk. Nagyon kényelmes, széles ülése van és hálós hátrésze ami nyáron hasznos a melegben a gyereknek meg óriási panoráma kukucskáló. Mivel könnyű és kicsi így nem fogom esernyőkocsira cserélni. Nagyon kicsire csukható, bármilyen kocsiban elfér.

Nem utolsó sorban pedig olyan szép és elegáns, hogy folyamatosan dícsérik az utcán meg mindenhol.

2018. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!