Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Első gyerekem, nem igazán tudom, mit kell nézni.

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 6. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Nem jó.

Átfordítható a tolókarja, az nem jó, aza jó aminél a mózest sportot két irányból is felteheted. A babymercnél hátra kerül a bolygókerék, előre a fix, így borzalmas irányítani.

Gondold végig, kell-e cipelned, rossz, hepehupás utakon mész-e, a kocsidba befér-e, ilyeneket kell megnézni. Ne legyen háromkerekű, mert az 90%ban borulékony. Nem bolygósítható kerekűt ne vegyél, az vacak.

2018. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Ilyet ne vegyél! Mikor én is keresgéltem, erről mindenhol azt olvastam, hogy ganyi lengyel minőségű. Lengyelről nem olvastam sok jót. Olyat nézz amely strapabírónak néz ki, és mégsem dög nehéz. Egy 14 kilós babakocsiban a gyerekkel elég nehéz lesz közlekedni. Olvasgass fórumokon, nézz összehasonlításokat, és persze a babakocsi tulajdonságait a leírásában. Van sok összehasonlítás én is így választottam anno.

Mindenkinek más-más jön be amúgy, van aki épp erre esküszik és van aki a Cam-re. (ezt csak példának szántam). Hallgass meg másokat, de mindenképpen az alapján dönts amit te jónak ítélsz.

Jó nézelődést, remélem sikerül megtalálni a számotokra legmegfelelőbbet. Gratulálok a babához! :)

2018. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. febr. 6. 23:11
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

#2-es vagyok. Az első válaszoló mondatát megcáfolnám, miszerint a 3 kerekű borulékony. Hát sokkal stabilabb, mint a 4 kerekű, mert ha jól belegondolsz a 4 kerekűvel hamarabb felbillensz, mint egy 3 kerekűvel.

Nekünk 3 kerekű babakocsink van és semmi gondunk nem volt vele. Van egy 2 éves gyermekünk, ő használta és most a Kistesója is ugyanezt fogja. 100%-ban elégedett vagyok vele, nem cserélném le 4 kerekűre. Emiatt ne legyenek aggályaid, hogy borulékony.

Sőt fórumon ezt is megtalálod, ahol összehasonlítottak több babakocsit egymással.

Nekünk amúgy nem átfordítható a tolókar, elől bolygókerekes, így hát érthető is, hogy miért. Annyit viszont bánok, hogy a lábtartó nem állítható. Most erre is jobban figyelnék már.

2018. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
Ismét 2-es....ja és nem árt ha nagyok a kerekei. Főleg egy 3 kerekűnél. Most eszembe jutott a 3 lábú szék...borultatok már fel vele? És 4 lábúval? :D :))
2018. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Vedd sorra, hogy milyen elvárásokat támasztasz a babakocsival szemben, milyen körülmények között fogjátok használni. Szempont, hogy hol éltek, kisebb vagy nagyobb városban, milyenek az utak, fogtok e tömegközlekedni, hol fogod tudni tárolni. Ha pl. fel kell vinni a harmadikra egy lift nélküli házban gyerekestül, akkor minden deka számíthat. Aztán van e autótok, ha igen akkor befér e a kiszemelt babakocsi majd összecsukva? Én a 3 az 1-ben babakocsikra esküszöm, ami megfelel a kicsi éppen aktuális igényének. A gyerekhordozó része az autóba is beköthető, a mózes részben feküdhet amíg pici, a sportrészben ücsöröghet ha már majd tud önállóan ülni. Ezt a részt nézd meg alaposabban, mert valószínűleg ezt fogjátok a legtöbbet és leghosszabban használni. Persze jó, ha ennek is dönthető a támlája. Szerencsés ha könnyen tisztítható, ne nagyon kényes színt válassz, amin minden homokszem látszik.

Jó lenne ha kipróbálnád mielőtt megveszed, hogy milyen kormányozni, mennyire könnyen irányítható, milyen megemelni, összecsukni, próbáld ki a biztonsági öveket is, szóval szerintem ne rendelj majd látatlanba a netről.

2018. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

A 3 kereku borulekonysagat en is cafolom.

Egyszer sem borult,de meg csak meg sem billent a mienk.

Szuk helyeken sokkal konnyebb 3 kerekuvel kozlekedni(pl,posta,bolt,gyogyszertar)

Amit en meg hozzatennek az elottem szolokhoz az a sport ules merete.van olyan ules ami 80-85centi hosszu,ezt eleg hamar kinovik a gyerekek es annyira butan nez ki egy nagyobb meretu 1,5eves egy 15 centivel rovidebb ulesben...

A mi 3 az 1ben sportunk 82 centi hosszu volt,a kisfiam 10 hosan 80cm...

A mostani kocsink sportja 110cm hosszu,most lesz 2 eves a kisfiam es vigan alszik benne ha epp ugy alakul.

2018. febr. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem borul a 3 kerekű, de hogy a 4 kerekű borulékonyabb... azért marhaságot se kell írni.


A linkelt kocsi FIX kerekű, nem bolygósítható. Csak úgy tudsz vele kanyarodni, ha a testsúlyoddal nekifeszülsz vagy emeled az első kereket. Szar.


16 kg! Üresen se cipeled fel sehova, hát még gyerekkel.


(Egyébként a mi 4 kerekünkkel is meg lehetett fordulni álló helyben. Ez nem 3 kerekes tulajdonság.)

2018. febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy nem borul a 3 kerekű, de hogy a 4 kerekű borulékonyabb... azért marhaságot se kell írni.


De azért olyan marhaságot se kell írni hogy a 3 kerekű 90%-ban borulékonyabb. A miénk pl meg se billent egyszer se.


Kérdező:

Nekem fontos szempont volt: legyen viszonylag könnyű, kicsire összecsukható, jó rugózású és felfújható kerekű.

2018. febr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ezt a fajtát én sem venném meg.Mindenkinek más jön be,más kritériumok alapján választ.Mi az első kocsinkat a nővéremtől kaptuk,az ő lányáé volt.Sajnos vissza kellett adnunk,mert náluk is jött a következő,de ugyan azt a márkát válásztottuk,mert bevált.Nekem amúgy az egyetlen kritériumom az volt,hogy multifunkció legyen.

Ilyenünk van:

[link]

2018. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!