Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Autós babahordozó használható...

Autós babahordozó használható még ha a baba lába már túllóg a hordozón? Feje még nem. A biztonsági pánt viszont a válla alól kezdődik, feljebb nem lehet állitani.

Figyelt kérdés

2018. febr. 9. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha bekötni se lehet rendesen akkor tuti nem.

De én úgy tudom akkor sem, ha a lába kilóg. Én már nem tettem úgy bele.

2018. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lába még oké, pánt viszont nem.
2018. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A pántot most néztem csak.

Viszont csak 8,2 kg és 11 hós.

0-18-as autósülés vagy 9-36 kg - os kellene neki?

Az első ülésre háttal kötnénk be.

2018. febr. 9. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:

9-36ost nem lehet hàttal bekötni. És dönteni sem.

0-18 as

2018. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

0-18. Ha egy ütközéskor megrántja az öv, simán törik a csontja, nem kockáztatnám. Nem kell neked bénának lenni, simán beléd mehetnek.


Nekünk peg perego viaggio van, beköthető háttal, dönthető, ADAC teszten is jól szerepelt

2018. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Van dönthető 9-36 kg-os autósülés, viszont egyik se köthető be menetiránnyal ellentétesen.

Marad a 0-18 kg.

2018. febr. 10. 01:02
 7/8 szodaspatron ***** válasza:

Lába kilóghat igen. A vállpánt ülésfüggő. Fontos, hogy mit ír a kézikönyve, maxi cosinál pl nem jöhet váll alól, römernél egy kicsit igen.

Anyósülésen csak akkor teheted háttal, ha ki van kapcsolva a légzsák ugye tudod?

0-18 vagy 0-25kilóig menetiránynak háttal köthető ülést válasszatok ha lehet.

2018. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szodaspatron ***** válasza:
Előző vagyok: 9-36osba be sem teheted még a gyereket! Ahhoz masszív kilenc kilónak lennie kell pucéran.
2018. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!