Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan esernyőre csukható...

Van olyan esernyőre csukható babakocsi amiben felém néz a baba?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szinte biztos vagyok benne, hogy nincs, tekintve az esernyőre csukhatósság mechanizmusát. Ha kicsi könnyűt keresel, Quinny Zapp ilyen, de nem esernyő.
2018. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Találtam így hirtelen, de biztos van több is más oldalakon, nem csak a Brendonban, de ha mindkét irányból fel lehessen rakni az ülőrészt, azt meg kell fizetni, így alsó hangon 80 ezer, de inkább 120 körül vannak.

Mondjuk ezeknél az esernyőre csukás komplikáltabb lenne, ezért inkább pille könnyű babakocsi, amit atom méretűre tudsz összehajtogatni, van olyan, amit akár hátizsákba is. Szóval az esernyőre csukhatással nem tudnák ilyen picire összehajtogatni, hogy akár egy neszeszerben is elférjen.


[link]

[link]

[link]

[link]

2018. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Valaki felvilágosítana mi az hogy esernyőre csukhato babakocsi ? 😀 Bocsánat de nem hallottam még erről
2018. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
2018. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Cam combi baby
2018. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

A Cam nagyon rossz márka és típus azt inkább ne.

Zapp extra flex most jelent meg, van hozzá mózes is ha akarsz és hordozó, travel sytemként működik, de az összecsukása annyira nem egyszerű.

Nem esernyőre csukható inkább 'laposra" :)

Kisebb helyet foglal a csomagtartóban.

2018. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szintén nem esernyő de feléd is nézhet a baba a Bugaboo Bee5-ben.

Szerintem nagyon alacsony babakocsi, könnyű forgatni tolni de nekem spec nem jött be és borzasztóan drága.

Szép, elegáns de nekem pl nem volt fontos és a fiamnak sem hogy felém nézzen.

Egy Cybex Callistot vettem és hozzá egy hordozót, a reptéren tökéletes elfogadják tolhatod a repülő ajtajáig mert vissza rakod a huzatot és az esernyőkocsi.

Ha a kocsi ülőrésze levehető már nem biztos hogy engedi tolni a reptéren a repülő bejáratáig márpedig a fiam mindig a terminálon aludt a legjobban :)

Ráteszed a hordozót- mózeskosarat is lehet hozzá csatolni!- és viheted 8 hós korban meg csak a sportrészt használtam.

2018. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Chipolino pooky babakocsink van. 6 hós korukig úgy használtam, hogy felém nézték. Az ülés fix, csak át kell zipzárazni. Második gyermek használja a kocsit, 2012ben vettük, teljesen elégedett vagyok. Akkor a pici kocsi pici csomagtartója miatt kellett mindenképpen esernyőre csukható kocsi.
2018. márc. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kéz!
2018. márc. 7. 07:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem csukható esernyő méretre, de ha könnyűt keresel, ami strapabíró, akkor tudjuk ajánlani a Peg Perego Aria babakocsit. Nekünk nagyon bevált!

Kaptunk ajándékba egy Peg Perego Pliko Mini babakocsit, de épp kinőtte a csemete. Az a járgány is könnyű és az esernyő típus.

Olyat még nem láttam, ami esernyőre csukható és szemben ül a baba. :-o Az összecsukás mechanikájából furcsállom, hogy létezik-e ilyen.

2018. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!