Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek elrakhatom már a...

Szerintetek elrakhatom már a bundazsákot?

Figyelt kérdés
Elég lesz a takaró?
2018. márc. 8. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen időt mondanak, nem kell már az. De sose tudni, csillagászatilag csak március 21-től lesz tavasz, addig bármilyen idő előfordulhat, úgyhogy én még nem rakom messzire.
2018. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pont ezen gondolkodtam én is a minap, mivel 13-16 fokot mondanak még jövő héten is! Úgy döntöttem elrakom és kap egy vastagabb nagyobb pulcsit +a takarót! Tegnap is teljesen leizzadt az operában, félek így fog megfázni! 5 hónapos most, a tiéd mennyi idős?
2018. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, operában helyett overàlban akart lenni! Bocsi! 😊
2018. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
9 hónapos, szerintem elrakom, így is csak a lábára volt racipzarozva. Félek mindig, hogy tuloltoztetem. Akkor lassan a kabátot is lecserelhetjuk mellenyre. Szuper! :)
2018. márc. 8. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok! Én is mindig attól félek, hogy túl öltöztetem, főleg, hogy azt vettem észre nem az a fázós típus! Viszont nekem az a gondom, hogy sehol sem találok neki tavaszi kabátot! Így most a téli overál kabátját adom rá ha hidegebb van, de látom rajta nem igazán szereti!
2018. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 piroska és a farkas ***** válasza:
85%
Hát én meg csak gondoltam magamban, nem semmi, h 5 hònapossal bevállalja az operát...😃 Egyébként némelyik Hádában rengeteg babaruha van, és nagyon jòk, mindig szezonálisak. Érdemes körülnézni, ha van a közelben.
2018. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére a gyerek ruhák árai még nem szálltak el annyira, mint a felnőtt ruhake...
2018. márc. 9. 06:26
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Ezzel azért vitatkoznék sajnos. Nálunk kilós háda van, párszáz ft egy gyerekruha, a nyári vékonyak tényleg baromi jó áron vannak így. De pont a héten egy pesti darabárasban voltam, simán 1800 ft egy 0-3 hós melegítőnaci, mert a cimkéjén ott van, h Disney...
2018. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok! Én is kíváncsi lennék mit csinálna 5 hósan az operában! 😂 Köszönöm a tippet, de a kilósba nem találtam megfelelőt, a darab árasban meg 4-5000, ennyit egy használt kabátért nem szívesen adok! Végül tegnap sikerült egy nagyon szép és aranyos kabátot venni a pepcoban potom 2200ft-ért! Arra pont tökéletes ennyiért, hogy hamar kinője és vegyem az eggyel nagyobbat! Amúgy szívesen járok hádába de már egyre ritkábban találok jó darabokat a kilósban, a darab árasban meg horror összegek vannak! Tegnap pl láttam kis pólókat 2500ft-ért! Szerintem ennyiért egy picit sok!
2018. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyiért vannak a Zaraban is gyerek pólók...Pepcos volt a téli kabatunk, de borzalmas volt raadni. Többet ott nem veszek kabátot, az biztos :D Szerencsére ahol lakunk, vidéki nagyvaros, van még egy turkalo ahol kincseket lehet találni potom pénzért, de oda az arucsere napján nyitásra kell menni. :)
2018. márc. 10. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!