Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit amihez külön lehet...

Babakocsit amihez külön lehet venni a vázat, mózeskosarat meg a sport részt?

Figyelt kérdés
Egyelőre még nem kell mózes rész csak a sport. Úgy szeretnék venni h majd a kisteso is használhassa. A jelenlegit meg lecserélném. Hozzátenném h nem szeretnék 150-200 ezret kiadni rá. Köszönöm előre is :)

2018. márc. 12. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát vennél egy sportkocsit a babádnak, amit a kistesó születése után bővítenél mózeskosárral? Van ilyen lehetőség, persze.

Ez most csak egy példa:

[link]

2018. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy jók a cybex sportkocsik, nem véletlenül linkeltem. De egyéb fontos dolgokat nem írtál, ennél pl van könnyebb sportkocsi is stb, te tudod mik a szempontok.
2018. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Egyenlőre csak tudni akartam h van e ilyen. :)
2018. márc. 12. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Peg perego book is ilyen. Csak sajnos nem ez az árkategória. Én nagyon szeretem, mert könnyen irányítható. Ha esetleg nem jelent gondot, használtan nagyon szép állapotúakat találni olcsóbban. A mózest általában rövid ideig hasznàlják. Mi is úgy legóztuk össze, és nem bántam meg.
2018. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ha mozes nélkül nem vészes az ár akkor jó lesz. Használtan nagyon nem akarok...viszont érdemes mondjuk 4-5 évig tartogatni a babakocsit kistesonak?
2018. márc. 13. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok: megértem, hogy nem akarsz használtat, én sem akartam, aztán "beleszerettem" a kocsiba, de nem akartam az új igen borsos árát kifizetni, ezért ez lett a kompromisszum. Én szeretném eltenni következő gyerkőcnek, a szüleimnél el is fér. Nincs kedvem később újra kezdeni a babakocsi vadászatot. :)
2018. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Chippolino tria. Ott a sport részt tudod mózeskosárrá átalakítani praktikus .ha ne akarod külön a mózrskosarat tárolgatni amíg a másik adapter van fenn
2018. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2018. márc. 14. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!