Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ki vett minél könnyebb újszülö...

Ki vett minél könnyebb újszülött babakocsit?

Figyelt kérdés
Extra könnyű kocsit keresek. Amit eddig ajánlottak az a Graco Evo trio és Espiro vector.
2018. márc. 20. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Nekünk espiro vector lite volt. Imádtam.

Sajnos nem jött a tesó, így eladtam. Most éppen a 3. gyereket szolgálja ki, de előpvásárlási jogot kértem rá, ha úgy adódik :)

Szóval valószínű, újra azt vennék. Illetve a kocsiba pedig a nania hordozóhoz egy vázat. Az nagyon tetszik.

2018. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Mi hauck viper triot vettünk, sportrésszel együtt 9,4 kg szóval kb mint a graco evo trio. (Szerintem mózessel is kb) Semmilyen hátrányt nem tapasztaltam azzal, hogy 3 kereke van. Meg a kereke nem egy 5 centis vacak, bár mem gumiból van de annak meg súlya lenne, apró kavicson valahogy csak elmegy ez is, nem úgy mint egy minikerekű, szöval nekünk ez a legjobb választás volt. 1 emeletet cipeljük, van egy 2 éves is, ezért kéne mindenhol gurulnia.
2018. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk Graco Evo Trio van, szeretem. Könnyen kezelhetô, egy kézzel forog, egyszerû összecsukni, kinyitni és tényleg nem nehéz súlyra sem. Egyedül akkor nem ajánlom, ha földúton, vagy rázósabb úton fogod használni. Ez inkább aszfaltra való, de oda szerintem szuper. Ár-érték arányban meg fôleg.
2018. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!