Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 6 hónapos babát milyen autósül...

6 hónapos babát milyen autósülésben lehet utaztatni?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, 3 hét múlva kocsival megyünk haza,akkor lesz 6hòs a kislányunk, 15h lesz az út. Az autósülés, amit születése óta hasznàlunk már elég szűk szegènynek, rövidebb utazàs alatt is màr feszeleg benne, nem kènyelmes pedig imád autòban utazni. Azt amiben rendesen 90fokban lehet ültetni még korainak gondoljuk mert mèg nem tud ülni, max 120 fokba döntjük a sportkocsit is. Létezik olyan autósülés ami ilyen "köztes"? Hogy nem a csecsemőnek való, hanem nagyobb, de nem is az amiben csak ülni tud?! Keresgèlek a neten, de nem talàlok, lehet naguln hülye vagyok és nem is lètezik ilyen.. Tud valaki segíteni, ötletet adni?
2018. márc. 20. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
0-18as háttal beköthető ülés kell. Britax, cybex, maxicosi.
2018. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2018. márc. 20. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

6 hónaposnak még hordozó kell nem gyerekülés, szűkítőt ki kell venni, pántokat kijebb engedni és kabát nélkül el kell hogy férjen benne.

Vagy valami tágasabbat nézni neki, lehet a tieteknek nem jó a fazonja, mi is jártunk így hogy a peg perego amit a babakocsihoz kaptunk hiába törésbiztos de nagyon szűk volt, ellenben mama kiddiesbe meg kényelmesen elfért.

9 hónapos volt mikor gyerekülést kapott.

2018. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igaz, rosszul fogalmaztam, nem gyerekülésünk hanem hordozónk van de valóban nagyon szűk, nem is a legjobb minősèg.. :/ Jó lesz megszabadulni tőle. Köszi az infót!
2018. márc. 20. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

0-18kg vagy 0-25kg a lényeg, hogy hátrafelé ültesd. Amik 9kg-tól vannak azok nem jók még, mert csak előre fele lehet benne ültetni a gyereket.

Lányom is nagy növésű, hosszában kinőtte a hordozót 7 hónapos korára (a feje túllógott rajta) és kényelmes sem volt már neki. A 0-18-as ülés nem sokkal volt nagyobb, mint a hordozó.

Mi ezt vettük: [link]

Ezután majd csak 15-36kg-os ülést fogunk venni.


Szerintem fontos, hogy ADAC teszten is megfeleljen.

[link]

2018. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi eleg hamar 0-18-as ulesre valtottunk az elso gyereknel, mert hosszu volt a fiunk es hamar kinotte a hordozot (tulert a feje a hordozo tetejen, azaz igy mar nem volt biztonsagos).

Ez mar kozel 10 eve volt, igy markat nem irok, de nezz korul az ilyen kategoriaju ulesek kozott.

A fiam szerette, fektetheto volt az ules, hattal lehetett bekotni, mint a hordozot, massziv is volt. Eleg sokaig tudtuk hasznalni, csak bizonyos suly felett mar menetiranynak megegyezoen kellett bekotni.

2018. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet nàlunk is, hogy hosszúlábú a kicsi lány :) Nagyon köszönöm Nektek a vàlaszokat ès a linket is!
2018. márc. 20. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Azt elfelejtettem ìrni, hogy ha van ISOFIX az autoban erdemes olyan ulest venni amit be lehet azzal is kotni.
2018. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs MÉG, de a párom szeretne venni, ő bújja a netet mostanában ezügyben. :D
2018. márc. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!