Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke babakocsi esetén...

Stokke babakocsi esetén kérem, akinek van írja meg, hogy a talajtól hány cm magasan van a mózes és a sportrész, vagy meddig állítható?

Figyelt kérdés
Gerincprobléma miatt csak olyan babakocsi jöhet szóba, ami eleve olyan kialakítású, hogy magasan helyezkedik el a mózes és a sportrész vagy állítható az ülésmagassága (nem a tolókaré).

2018. márc. 21. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Emelni nem tudsz, vagy hajolni?

Mert ha emelni se, a stokkéval meg fog gyűlni a bajod.

Egyrészt nehéz maga a kocsi, másrészt nehéz beletenni a gyereket is a lábköznél lévő tolókar miatt. Plusz a kagylós ülés nem egészséges a gyereked gerincének sem. Ha már neked bajod van, csak nem akarsz neki is?

(Sajnos nem tudom lemérni neked, csak kölcsönben használtam pár hétig, de nagyon utáltam én és a gyerek is. Kényelmetlen volt neki)

2018. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hajolni. Emelnem nem kell, nem fogok lépcsőzni vele. Mózessel együtt vásárolnánk. Mert a baba gerincének az a jó, ha 6 hónapos korig teljesen vízszintesen fekszik. Köszi!
2018. márc. 21. 13:34
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg javasolni másik babakocsit, ami olyan magas, mint a Stokke?
2018. márc. 21. 13:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Stokke-nal magasabbat nem ismerek. De hogy fogod beletenni a babat?
2018. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Kerdezo, 6 honapig nem tudod hasznalni a mozest, max 4 honap, de inkabb 3!
2018. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Jó kis tanulópénz lesz. :)
2018. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Tudtok nekem más magas kocsit javasolni?
2018. márc. 21. 16:18
 8/15 anonim ***** válasza:

De áruld már el, hogy miért jó neked a magas kocsi, amikor abba magasra is kell emelni a földről a gyereket?

Igen, 1,5-2 éves 12-15 kilósként is, amikor pedig egy normálba magától ki-be mászik.

Menetközben nem hajolgatsz majd annyit, ami ezt kompenzálná.

2018. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Magasan ülő kocsit, pelenkázó megemelését, kád állvány emelését javasolják az ortopéd szakemberek, gyógytornászok, védőnők a súlyos gerincferdüléses, illetve műtött, elmerevített gerincű anyukáknak, ahogy nekem is.
2018. márc. 21. 17:31
 10/15 anonim ***** válasza:
És arra mit javasolnak, hogy az emelt helyekre valahogy fel is kell tenni a gyereket? Liftet?
2018. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!