Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mernétek szólni a buszon...

Ti mernétek szólni a buszon valakinek azért, mert pont úgy áll a babakocsi mellé, ha fékez egyet a busz egyenesen beleül?

Figyelt kérdés
Egy kicsit molettebb lány állt úgy a kocsi mellé, hogy oldal ra volt fordítva a kocsi, ő meg közvetlenül mellette. Leülni nem tudott a csaj, de nem mertem neki szólni.

2018. márc. 25. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Mernék, de nem szólnék. Felnőtt ember tud kapaszkodni, annak pedig, hogy molett-e, végképp semmi köze nincs a történethez.
2018. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem erdekelne.
2018. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Akkor szólnék rá hogy ha valaki leakarna ülni és megkérdezés után nem engedné.
2018. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnám úgy fordítani a babakocsit, hogy ezt elkerüljük. Ha nem tudom, akkor én állnék oda.

Az én felelősségem, hogy ilyen ne történjen meg, szóval ezért nem szólnék.

2018. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez már döbbenetes! Némelyik gyerekes azt hiszi, neki mindent lehet.

Ugyan már miért ült volna bele a lány? A busz az út alatt nyilván többször is fékezett (mert azt azért elég gyakran kell ám), és mégsem esett senki a gyerekre.

Azért mert ott egy nyavalyás babakocsi a buszon, akkor már ne merjen senki megállni mellette?

2018. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha tömeg van, akkor nem tud hova állni, mindenképp jut oda valaki abba a pozícióba.

Inkább kivenném a babát.

2018. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

6, kivenni a legfelelőtlenebb. Egy nyeklő nyakló csecsemő sokkal biztosabb helyen van a buszon a lefékezett babakocsiban, mint a fél kézzel kalaszkodó és egyensúlyozó anyja/apja kezében.


Egyszerűen úgy kell helyezkedni, hogy ne legyen esélye senkinek beleesni.


Az emberek rém bambák. Volt már, hogy a barom a gyerek orrába majdnem belenyomta a bazi nagy táskáját, vagy már tette is volna le a pici az ölébe, úgy kellett ugranom.

2018. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

7: Nem fog állni, minden babás nőnek adnak helyet.

Ha nem, akkor kérjen.

2018. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

7: Én amúgy amikor gyerek voltam, nem volt divat a babakocsi, nekem természetes, hogy a gyereket testközelben tartják mindig, engem is kézben tartottak, ahogy az összes gyereket.

Pl. hordozókendőben ma is sokkal nagyobb divat és praktikusabb is, mint a babakocsival.

2018. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

8-9, mikor voltál te gyerek? 30-as születésű nagymamám is babakocsit használt.

Egyébként meg álomvilágban élsz.

Sokan nem adják át a helyet még kérésre sem. Helyette csak fintorognak, morognak a síró gyerekre.

De egyébként is abszurd kivenni a babakocsiból. Úgy dupla helyett foglal a szülő és a gyerek, mert a kocsi se fog felszívódni a buszról attól még, hogy a gyerekkel leül.

2018. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!