Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Gallardo...

Mi a véleményetek a Gallardo baby fusion babakocsikról?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs lehetőségünk személyesen megnézni, kipróbálni ezért csak a képekre tudok hagyatkozni az alapján tetszik. Még a Gallardo baby next is szóba jött, de azért lényeges árkülönbség van a kettő között, szivesebben vennénk az olcsóbbat ha az is ugyanolyan jó csak esetleg a design más.


Szivesen meghallgatnám azoknak a tapasztalatát akiknek esetleg a két tipus közül valamelyik megvan. :)


2018. márc. 27. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Komolyan képes lennél próba nélkül noname vackot venni?
2018. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Én nem ajánlom a próba nélküli megvételt főleg egy ilyen ócska kocsi esetében. Meglepődnél milyen nehéz súlyban és irányítani.

Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy kb. az összes lengyel stb. babakocsi ugyanúgy néz ki csak más márka van rájuk írva?

Mellesleg 15 ezer Ft mióta lényeges árkülönbség? :DDDDD

2018. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudom te hol láttál 15 ezer forintos árkülönbséget. :) De mint irtam, tapasztalatokra lennék kiváncsi! :)
2018. márc. 27. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális e még a kérdés, de én pont a napokban néztem meg őket a bemutatótermükben. Nekem nincs bajom a lengyel babakocsikkal, konkrétan ezzel sem. Tud mindent amit kell, a rugózása nagyon jó, a mózes rész jó tágas. Szerintem nem csinálsz egyikkel sem rossz vételt! :) Bár van akinek szempont a babakocsi mérete, nekem előny h nagy. Viszont liftbe, panelbe nem biztos, h a legjobb választás.
2018. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!