Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről:...

Mi a véleményetek erről: Infantino kenguru Zip Travel Carrier?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a horodzókban, de ezt egész jónak találtam. Valaki hozzáértőbb mondana róla véleményt, esetleg van valakinek tapasztalata vele? Milyen hátrányai lehetnek? Köszi!


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=ZVKQUQkLcYA



#kenguru #horodozó
2018. ápr. 6. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit lóg benne a videó alapján, szerintem nincs benne rendesen megtámasztva, én nem vennem meg.


Attól függ mekkora gyereknek venned, picinek kendőt, kicsit nagyobbnak mei tait, csatos hordozót (sokak szerint legkönnyebben felvehető, én nem annyira szeretem), totyogosnak onbut vennék.


A legjobb lenne ha tudnál hordozos klubban probalni és kölcsönözni és a számodra legjobba beruházni

2018. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még csak biztonságosnak se nevezhető. Hihetetlen, hogy úgy tervezték, hogy 2 picike ~20 milis csat tartsa az egész body-t, amikor normális eszköznél dupla anyagú, minimum 10 centis vastag pántok csatlakoznak a bodyhoz felül.


Az anyaga poliészter. Még a 100 % pamut kendőkbe is csatakosra izzadnak a gyerekek, ebben gombát is kaphat pluszban.


Nem állítható se a terpesz, se a body. Azaz pont akkora gyerekkel használható csak, mknt a videóban. Kisebbel, nagyobbal kényelmetlen, de szerintem még a "mintababának" is az lehet.

2018. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Akkor inkább kihagyom.
2018. ápr. 7. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!