Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megéri 3 funkciós babakocsit...

Megéri 3 funkciós babakocsit venni?

Figyelt kérdés

Nézegettem az árakat, de nem tudom, hogy megéri e megvenni hiszen a mózes részt csak pár hónapig használnánk. Na meg ugye azért háromszoros helyet foglal így el.


Ti milyen babakocsit vettetek?


2018. ápr. 16. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vennék egyrészt azért mert a mózes tényleg tök felesleges szerintem is, másrészt meg ezek tipikusan nagy batár, ocsmány és szar minőségű kocsik sajnos. Az meg már más kérdés hogy én abban az autós ülésben amit adnak hozzájuk nem érezném biztonságban a gyerekemet az biztos így még vennék abból is inkább egy kulturáltat legalább 4-es ADAC teszttel.

Nekünk egyébként egy olyan Cybex van amire ülést és mózest is lehet rakni de opcionális melyiket veszed meg mert nem árulják szettben sehol. Mi ülést vettünk pl. csak hozzá.

2018. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mózest azért nagyjábol 5-6 hónapig tudod használni. Ha nem veszel mózest, akkor mibe teszed az újszülöttet? Neki teljesen vízszintes felületre van szüksége.
2018. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 3:1-ben kocsit vettem, szerintem jó dolog a mózes. De az igaz, hogy van textilmózes is, amit sima sportkocsira lehet tenni. Ha utaztok is, akkor praktikus, hogy autós hordozóban ugye utazik a baba, út közben lehet alszik is, aztán ha kiszálltok, a hordozót a vázra tudod rögzíteni. Ha már alvás, nálunk tárolóban van a babakocsi, első babám ritka jó alvó volt pár hónapos koráig, a mózest leszedtem a vázról, felvittem, nem kelt fel arra, hogy kiveszem. Úgyhogy szerintem praktikus. (Második babámnál mondjuk ha már nem mozgott a babakocsi, akkor így is úgy is felkelt, úgyhogy ezt azért előre nem lehet garantálni...)
2018. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Az elsőnek üzenném, hogy az adac teszt 0.5 és 5.5 között pontoz. Az 5.5 a legrosszabb. Szóval 4-est ne vegyél, mert nem teljesített jól a teszten.
2018. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mózes jó dolog, 8 hónapig használtuk, imádott benne aludni, a sportrészben pedig nem.

De... nem csak 3 in 1 lehet megvenni a kocsikat.

Ha választasz egy travel system kompatibilis könnyű sportkocsit, a legtöbb esetben jobban jársz, mert jellemző hogy a 3 funkciósként kínált kocsik sportrésze kicsi, közben nehéz és a legtöbb csak szétszedve összecsukható.

2018. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi valóban igaza van az utolsónak kicsit belezavarodtam a jó vagy kiváló eredményt akartam mondani.
2018. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos csak hason alvó fiam van. Meg lennék lőve mózes nélkül. Ameddig nem fog ülni, nem is tervezek váltani.


Nekem ugye decemberi a fiam. Imádtam, hogy a mózes jó meleg, zárt. Órákat babakocsiztunk a télen is. Nekünk bevált a 3:1-ben.

2018. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor éri meg, ha tudod hol tárolni a nem használt elemeit. Nálunk felesleges lett volna, mert 3 hósan már nyüsszögött a fiam, hogy nem lát ki. Kész rémalom volt, pedig az a fajta kocsink volt, ami vízszintesig dönthető. Lábtartó felhajt és kész a mózes. Őrület volt vele sétálni. Még szerencse, hogy örököltük. Ezutan próbáltunk ki többfélét, a mózeses ekkor sem jött be, végül egy 15- 20 éves, másik örökölt kocsiba szetetett bele, ami szintén vízszintesig dönthető volt, de kisebb kupolával, kisebb oldaléllel. Jókat alszik benne. Néha megbámulják az anyukák, mivel nem a mai csiri- viri darab, de nem érdekel. Tehát át kell gondolni, hogy elférnek e a darabjai. Nem okoz-e anyagilag gondot, ha cserélni kell, mert üvölt benne a gyerek. Tényleg nem lehet sokaig használni, a 65 centis fiam 3,5 hósan már erőteljesen rúgdosta a mózes falát, bezártsági érzete volt szegénynek.
2018. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!