Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen tapasztalatotok van 5...

Milyen tapasztalatotok van 5 kilo alatti babakocsitokkal?

Figyelt kérdés
Dontheto? Milyen markaju? Szeretitek?
2018. ápr. 19. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat keresgéltem babakocsit, bújtam a netet, de 5 kiló alattit én még nem láttam. Létezik ilyen?!
2018. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, van tobb is, a Maclarenek par modellje, a legolcsobb esernyokocsik is 5 kilo korul/alatt vannak, a Chicco Ohlala es a Pali Tre.9 is 3,8 ill. 3,9 kilos. Nekem utobbi van, volt egy 4,9 kilos Maclaren Triumph, meg egy 3 kilos noname esernyos. A Pali es a Chicco is melyre dontheto, majdnem vizszintesig, viszont az a bajom vele, hogy orrnehez (siman elbirja uresen a raakasztott, teletomott hatizsakom, amit a Maclaren Triumph reg felborult), viszont emiatt marha nehez emelni es navigalni sem konnyu, foleg, hogy a gyerek mar 13 kilo. A Maclarennel afo bajom az volt, hogy marha kicsi az ulofelulete, es nincs hozza elol vedokar. Vedokaros 5 kilo alatti farnehez kocsit keresek, normalis ulofelulettel, de ilyen lehet, nincs :D
2018. ápr. 20. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 5 kg alatti az a nagyon valamit valamiért kategória.

Én is minél könnyebbet kerestem volna, de ez nem egyezett azzal a kritériummal, hogy közben minél nagyobb ülésű kocsit kerestem, hogy a(z 1 évesen) nagynövésű lányom sokáig kényelmesen elférjen benne.

(Végül belesimult az átlagba a magassága, utólag elég lett volna egy kisebb kocsi is, de...).


Ha a kényelem felülírja a súlykritériumot, akkor nézd meg a cybex esernyőkocsikat!

2018. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!