Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi a jobb 3:1...

Melyik babakocsi a jobb 3:1 vagy 2:1 kihasznàltsàga érdekel. Új vagy hasznàlt? Szeptember végére vàrható a baba.

Figyelt kérdés

#2:1 babakocsi
2018. ápr. 26. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Mi 3:1 veszünk. Fogom úgy vinni kocsival, hogy utána jól jön ha a hordozót a vázra tudom rakni.

Mi újat veszünk, de használtból is nagyon szépek vannak!

Október legelejére várjuk a picit.

2018. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Én mindenképpen 2:1ben babakocsit kerestem (1: nincs autónk, 2:ha lenne is biztonságosabbnak éreztem volna külön egy autósülést).

Használtan de jó állapotban vettük, ha terveztük volna hogy pár éven belül kistesót szeretnénk akkor újonnan vettük volna meg.

Végül amúgy nem igen használtuk ki, mert nehézkes volt vele a közlekedés, ugyanis rémes állapotban vannak itt a járdák, sokszor lépcsőzünk, és bár egy tényleg jó és nem nehéz babakocsi körülményes volt vele pl helyijáraton is utazni.

Ezért néztünk egy hordozókendőt, azt teljesen újként vettük meg, a legjobb befektetésünk lett szerintem. Sokkal inkább kihasználtuk, mert egyszerűen a mi igényeinket nézve ez volt kényelmesebb.

A babakocsit végül odaadtuk a testvéremnek, ő falun használja és imádja, neki tényleg megérte, de ő nem is néz szembe annyira a kátyúkkal, tömegközlekedéssel, lépcsőkkel. Ha mennek valahova inkább autóval teszik, ott a csomagtartóban könnyen elfér, autós ülést viszont mindenképp külön vettek volna, mert biztonságosabbnak érezték ők is.

Szóval érdemes megnézned hogy milyen igényeitek vannak (hány gyerekre számoltok vele, fontos e a babahordozó rész, olyan minősítése van e neki, amilyennel meg vagytok elégedve, milyen terepen használnátok, fontos e a súlya, hogy kis helyen elférjen etc etc) és az alapján mérlegelni, érdemes körbekérdezni ismerős anyukákat hogy nekik milyen tapasztalataik vannak, és mielőtt tényleg vásárolnátok kipróbálni akár bababoltban párat.

2018. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Minél kissebb legyen hogy ne kelljen utána sportot venni... csak egy esernyőre csukható valamit amit a kocsba bedobsz...
2018. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 3in1 volt. Használtan vettük, nagyon szép állapotban volt. Cortina Cam x3s azt hiszem, nagyon szerettem, mert nagyon könnyű vele közlekedni bárhol (3 nagy kereke van). Viszont a mózeskosarat csak kb 5 hónapig használtuk, és már nem tudtam hová tenni sem azt, sem a téli bundazsákokat. (Mindhárom feltéthez külön) Ezért egy éves korában eladtuk, akkora már az autósülést sem használtuk, gyerekülésben ül. Vettünk egy sima sportbabakocsit, ami szintén 3 kerekű (beleszerettem).

Én újonnan nem vennék arra az egy évre 3in1-t, de nyilván mindenki szempontjai mások. Én tárolni sem tudtam és kistesót sem tervezünk.

2018. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
3:1 volt mindket.gyerekemnel. en nem is tudtam volna elkepzelni egyik resze nelkul se a dolgot....mind kihasznaltuk
2018. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3:1bent vettünk,olyat ami kicsire összecsukható hogy az én kicsikocsimba is beférjen a váz.

Használtan vettünk nagyon jó állapotút (200ezres babakocsit aikerúlt kifogni 50ezerért,igaz nézegettem 4 fb csoportot jófogást 3 hónapig mire ráleltem az igazira)

2018. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. :)
2018. ápr. 29. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!