Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinek mi a véleménye, tapaszta...

Kinek mi a véleménye, tapasztalata erről a babakocsiról- Chicco i-move?

Figyelt kérdés

[link]


Erre a modellre gondolok, minden tapasztalat erdekel!

Koszi :)



2018. ápr. 29. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az,hogy 360°ban forognak a feltetek egy irto szuper talalmany.

Nekunk giordani volt,az is igy forgott,imadtam!

2018. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! :) nem vt ettol instabil erzeted?
2018. ápr. 29. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem,egyaltalan nem :)

Semmivel nem volt instabilabb mint a mostani bebettonk,amin az ulest le kell venni es ugy lehet megforditani.

Ezt a 15 kilos gyerekkel nem tudom megvalositani ha benne ul.viszont a giordanit fel pillanat alatt megforditottam gyerekkel az ulesben is.

Ha beultunk valahova akkor az asztal fele forditottam,vagy epp porgettem ha unta a banant :D.

Probald ki boltban,sztem minden kocsinak ilyennek kellene lennie.

2018. ápr. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke, nagyon szepen koszonom!!!! :)
2018. ápr. 30. 08:27
 5/5 A kérdező kommentje:
ha olvasna valaki: vegul a linkelt modell mellett dontottunk, es nagyon tetszik , kiprobaltuk a boltban, baromi egyszeru felrakni a vazra a kiegeszitoket, praktikus, nagyon nagyon elegedett vagyok eddig. :)
2018. máj. 1. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!