Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert lavado/Mila babakocsi...

Kunert lavado/Mila babakocsi vélemények?

Figyelt kérdés
Városban tologatasra, pár lépcsőfok megtétele a lakasig. Ezek a kritériumok.
2018. máj. 7. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert Lavado van, nagyon szeretjük. Nem is adunk tovább rajta, a második babánknál is ezt szeretnénk majd használni. Az első kritériumodnak teljesen megfelel (mi is városban lakunk). A másodiknak viszont nem biztos. Szerintem rendszeres lépcsőzéshez nehéz. A másik babakocsit nem ismerem, de ha 10-12 lépcsőkfokon kellene minden nap kétszer fel le vinni a gyerekkel együtt, akkor újra átgondolnám.
2018. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, végül valószínű nem is kell lépcsőzni, mivel panel lakás, de földszint, megpróbálom a tárolóban tartani, ugyanis a lakásban nem is lenne helye.
2018. máj. 8. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha még nem késő, nekünk az van, fújható kerekű, és csak annyit mondok: NEEEEEEEE


- nagy, batár, nehéz, tömegközlekedni meg sem próbálnék vele, ahol nem kizárólag alacsonypadlós jár


- egy Astra csomagtartójába is csak a váz fér be, szóval szép amikor vinni kell a mózest is.


- nekem csak 7 lépcsőfokot kell felcipelni a lakásig, de az egész jobb oldalam kék zöld folt a babakocsitól. Tényleg nehéz, nem is bírnám többet vinni, pedig nem az a típusú nő vagyok, akinek ha cipekednie kell a boltból, akkor már hívja a férjét...


- az, hogy a mózes fejrésze dönthető, az egy dolog, de két olyan kis vacak műanyagpálcika tartja, hogy a gyerek súlya, mármint ami a döntött része esik, lenyomja, és csattanva visszaesik vízszintesre..


- a fék nagyon sokszor beragad, hiába oldod fel, még bohóckodni kell vele, mert még mindig fixálja a kereket..


-felfújható kerékkel kértem, harmadjára van defektünk, pedig tetettem bele defektálló gélt is a kerékpáros üzletben.. le fogom cserélni tömör kerekekre.. (nem az erdőben lakunk, de a lakótelepen is összeszed minden hegyes vackot, tüskét, stb.)


- a "pelenkázótáskája" poén, h ilyen kis műanyag bőröndke, de egyrészt egyterű, és nem kényelmes használni, mivel az oldalán van a zipp-zár..


- a zárható kosár szuper lenne, csak alig hozzáférhető, hacsak nem az autósülés van a vázon


- nem azt mondom, h nehezen irányítható, de tény, h egy kézzel tolva állandóan korrigálni kell az irányt, ami szerintem minden babakocsinál így van, csak mivel ez nagy és nehéz, azért érzem a csuklómon, h jó ha már végzek a fagyival és újra tolhatom két kézzel..


- a sportrészen a lábtartót és a háttámlát állítani nagyon nehéz, sokszor beragad, és csak küzdesz, mint malac a jégen.


A kerekekkel ott tartunk, h már mind a 4 le volt engedve, elvittem megint egy másik kerékpár szervizbe. Nézegették, mondták h nincs defekt, csak leeresztett...felfújták, hazafelé az egyik kidurrant (túlfújták a szervizben, juhé), másnapra még 2 teljesen leeresztett. 16ezer lesz rá egy új tömörgumi szett, ha kapok egyáltalán olyat, ami passzol rá, szóval mindenki jól jegyezze meg: fújható kerekű babakocsi nem csak falura, de városban sem praktikus!!!

2018. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is lavadom van,én nagyon szeretem,pici is,tesónál is valószínű ez lesz használva,igazság szerint kinek mi a nehéz.. Én elbirok vele gyerekkel is cókmókkal mindennel együtt,eddig még nem volt problémám a kerekekkel de sokan mondják hogy gélt nem éri meg rakatni szerintem jó minőségileg is ahoz képest hogy lengyel kocsi és mivel alapból nem az "olcsóbb kategória,ha valakit nagyon zavar a felfujhatós kerék akkor ha már ilyen kocsi kellett szerintem költsön rá, minden kocsira kell! egy jó ideig használni fogjuk akkor legalább legyen jó. (mellesleg 0.8 ig lehet pumpálni ezt sokan nem tudják) én szeretem a merevfalú pelenkázó táskáját,de lehet venni "normális ruhaanyagút is annak felül van a zipp zárja.
2018. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú de megbántam!! Gyűlölöm. Nagy nehéz dög, közlekedni nem lehet vele, irányítani se könnyű, a bőrönd folyton leesik, nehéz kinyitni is. Kerekei akkorák mint a fejem, nehezen lehet vele még egy ajtón is beférni, itthon meg a fél házat elfoglalja. Utálom. Eladó :)
2020. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!