Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennétek használt gyerekülést?

Vennétek használt gyerekülést?

Figyelt kérdés
70 ezerért meg tudnánk venni a kinézett ülést 110 helyett. Állítólag 1 évig használták, 0-18-asról lenne szó. Szerintetek?
2018. máj. 25. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Tulajdonképpen miért ne? Mi is most veszünk, de újat, viszont 30 ezerért, engem nem győzött meg egyik sem, hogy többet tud 100-ért, mint egy 30 ezres.
2018. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Én nem, de mondjuk nem csak gyerekülest, semmi mast se vennék használtan se a gyereknek, se magamnak.

Ha neked megfelel, vedd meg

2018. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
70-ért újat is tudsz venni, nagyon jót. Inkább az újat választanám.
2018. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Mi is átrágtuk a kérdést. Egy nagyon profi gyerekülést vettünk használtan. Ebben jobban bízunk, mint egy olcsóbb kategóriásban, ami új.

Árban ugyanott vagyunk.

2018. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, vennék.
2018. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én szívesen veszek jó állapotú jó minőségű használt dolgokat, de gyerek ülést nem vennék, vagy maximum olyantol akit tényleg ismerek. Úgy olvastam, hogy egy kisebb balesett során is keletkezhetnek hajszál repedések az ülésben, ami utána nem olyan biztonságos. Én ettől félve ülésből inkább újat választanék.
2018. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekülést csak ismerőstől. máskülönben nem garantált, hogy sérülésmentes. Mert ugye egy kisebb koccanásnál is tud az anyagában olyan kár keletkezni, hogy már nem véd semennyire, vagy akár veszélyesebb is, mint nélküle.
2018. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha egyszer sem ütődött meg, esett le magasról és garantáltan nem ütköztek vele, akkor megvenném.


De amúgy minden baleset után, legyen az kicsi vagy nagyobb eset, íratlan szabály lecserélni az ülést, mert észrevétlenül megrepedhetett az anyag vagy bármi.


Másik kérdés a műanyag fáradási ideje. Mivel ez 1 éves, nincs erről szó, de egy öregebbet már nem vennék meg használtan.

2018. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk dràga van,de azóta úgy gondolom egy olcsóbb is megtette volna.El van túlozva ez a gyerekülés dolog...Nincs olyan hely,ahol szakszerűen meg tudjàk vizsgàlni a hasznàltat,hogy oké-e?Bàr 70-ért màr jó újakat is lehet kapni!
2018. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem nem volt gyerekülésem, és felnőtt a korosztályom. És ha már kinőtte a gyerek mit csináltok vele?
2019. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!