Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Aki vett 0-18 kg közötti...

Aki vett 0-18 kg közötti ülést, az milyen márkát választott? És az isofix mennyire volt szempont vásárláskor?

Figyelt kérdés
Cybex sirona a kiszemelt ülés, de őszintén szólva azért gondolkozunk rajta, hogy megéri-e az árát. A babánk biztonsága a legfontosabb, de feleslegesen nem költenénk ennyit, ha lenne olcsóbban jó ülés. Peg Perego Viaggio a másik, de az isofix nélkül van.
2018. máj. 25. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az általad említett pp-t vettük, elégedett vagyok. Pláne, hogy olvastam, hogy az isofix10ből 9x elenged egy erősebb ütközésnél.
2018. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk Recaro van.

Ha nem tudsz dönteni, szerintem nézd meg, hogy ADAC tesztben részt vettek-e, és ha igen, melyik szerepelt jobban.

Én csak olyat vennék, ami legalább 4-es értékelést kapott a teszten.

2018. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Nekünk isofixes Mappy-nk van és imádjuk. Elég sokáig ki lehet használni.


Szempont volt az isofix, de csak azért mert az autónkban volt ilyen kampó és egyértelmű volt, hogy ha már van, akkor az biztonságosabb vele a szék.


Ha nagyon nagyon a biztonságra akarsz menni, nézd meg az Adac legújabb tesztjét, abban márka alapján mutatják az eredményeket - törésteszt után.

2018. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Kettes vagyok.

Nem néztem meg az üléseket, amiket írtál, de az isofix mellett nekünk az is nagyon fontos volt, hogy minél tovább háttal tudjon benne utazni a gyerek. Így ugyanis 5x biztonságosabb, mint szemben. Egy is egy szempont lehet a döntésnél.

2018. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a pp az adac teszten jól szerepelt és sokáig tudod háttal használni, menetközben könnyen dönthető, simán az anyósülésről hátranyúlok és el tudom fektetni (nekünk már menetirányban van az ülés)
2018. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!