Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik sportbabakocsit ajánlod?

Melyik sportbabakocsit ajánlod?

Figyelt kérdés

9 hónapos a babánk, a multifunkciós babakocsi (Cam Taski) sport részét használjuk most. A közeljövőben (1-2 év) nem vállalunk másik babát és nincs hely tárolni a kocsi másik két részét. Gondolkozunk rajta, hogy eladjuk és egy sportbabakocsit veszünk.

Fontos szempontok: könnyű, kicsire csukható, minőségi, esetleg praktikus kiegészítők vannak hozzá.


2018. máj. 26. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Peg Perego Pliko mini
2018. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Maclarenek is jok, Techno XL, Quest vagy Triumph, ezek donthetoek is.
2018. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előző válaszokat, megnéztem amiket írtatok. Inkább olyan érdekelne, aminek a tolókarja nem két szarv, hanem egyben van.
2018. máj. 26. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Azokkal az a baj, hogy nehez oket a padkara felleptetni, es iranyitani is, foleg, ha mar nagyobb a gyerek. En az egybekarosak kozul csak a 10 kilos Peg Perego Easy Drive Travel Systemes kocsit tudtam nirmalisan tolni, ennel konnyebb konnyen iranyithato egybekarossal nem talalkoztam. Moon Kisst es Pali Tre.9-et is hasznaltunk (utobbi olyan, mint a Chicco Ohlala), en egyikert sem voltam oda a fentebbiek miatt, mert az egybekarosoknal altalaban elol van a sulypont, az esernyosoknel hatul.


Maclaren Triumphunk volt, ez magas szuloknek is kenyelmes, szerettuk. Most a Pali Tre.9-et csereltuk egy olcso Mony Billyre, aminek melyre dontheto a napvedoje, jo szogben ul benne a gyerek, nem log, mint a tobbiben, van karfaja, es a gyerek eddig ezt szereti a legjobban.


De vehetsz esetleg SmartFoldot/Folding Trikeot is, ami a Smartrike osszecsukhato valtozata, azon sok extra van.

2018. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Gb Qbit Plus babakocsit vettünk, és nagyon szeretjük. Brendonban lehet venni, igaz a színválaszték elég gyenge, de maga a kocsi nagyon praktikus, így megéri megvenni.
2018. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!