Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák! Tudtok nekem ajánlani...

Anyukák! Tudtok nekem ajánlani bevállt, ténylegesen egy kézzel könnyen nyitható-csukható, vállpántos, könnyű, esernyőre csukható, tágas és nagyobb kerekű (mert elég rosszak a járdák a környékünkön) sport babakocsit?

Figyelt kérdés
Negyedik emeleti, lift nélküli lakásban élünk. 11 hónapos babám még csak feláll, de stabilan csak 1-2 mp-re áll meg, ezért letenni nem tudom a kezemből csak a babakocsiba. Már 12 kiló és 80 centi feletti a magassága is. A tárolónkban a rendszeres bogár-és rágcsálóírtás ellenére is egy patkánnyal találtam szembe magam a minap, aminek okán többet nem fogom lent tárolni a babakocsinkat, ami viszont 10.5 kiló, lapra csukható és nincs rajta fogás, ezért nem tudom biztonsággal lecipelni a kisfiam és a babakocsit együtt. Segítségem 2-3 napig nincs, mert a férjem munkarendje nem engedi, így jelenleg "beszorultunk" a lakasba a jó idő ellenére is. Csak babakocsiban szeretném tologatni, másféle hordozó eszköz nem jön szóba se a súlya, se amiatt, hogy a hátamra venni sem szeretném. Köszönöm, ha segítetek!

#babakocsi #könnyű #esernyő #egy kézzel könnyen #vállpántos
2018. máj. 27. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Bar a kerekei nem nagyok, de més kriteriumnak megfelel, szerintem jó kis kocsi [link]
2018. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Maclaren
2018. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló: nézek róla videót :)

Kedves masodik válaszoló: Maclaren. Eddig én is csak ezt találtam az igényeimnek megfelelőnek, csak az a baj, hogy amit már valóban érdemes lenne megvenni az 100.000 Ft körüli, mert elfelejtettem odaírni a kifejtős részbe, hogy fontos a nagy kupola, a merevített, szinte vízszintesig dönthető háttámla, mert még sokszor elalszik a babakocsiban. A férjem viszont ezt az összeget sokallja érte, ami persze érthető.


Esetleg hallottatok már olyan külön vásárolható vállpántról, amit esernyőkocsira fel lehet tenni 1 kézzel is? Én nem is értem, hogy ez miert nem alap és miért csak kézi fogót tesznek sok babakocsira, ami maximum annak jó, aki autóba teszi.

2018. máj. 27. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo, hasznaltan nezz Maclarent!

A baratnom mosg vett Techno XT - t teljesen jo aron.

2018. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre már gondoltunk csak annyira kevés szabadidőnk van, hogy így lehet hetekbe telne mire találunk megfelelőt, addig meg én tuti begolyózok itthon. De bár lenne itt a közelben eladó. Egyedül még megnézni se tudom, hiszen nem tudok kijutni.
2018. máj. 27. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagy kerekekről le kell mondanod ha ennyire könnyűt szeretnél, én is a negyediken lakom, ha onnan kéne lecipelnem, csak olyat vállalnék ami az a nagyon egyszerű 10 ezer forintos nem dönthető pici kocsi -ha tudod mire gondolok. De az nem túl kènyelmes. És ha olyat vennèl aminek tudnád csak a vázát lent tartani és rátehető a sportrész? Vagy lehet be se akarsz így menni a tárolóba gondolom.. Egyébként addig se akarod hátra/csípőre magadra venni amig lementek? Én nem is tudnèk 2 gyerekkel lejutni máshogy, nagyon sokat segít.
2018. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy magamra kötöm egy karikas kendővel, mert ugye az 20 kilóig használható, de már 2-3 hónaposan se tetszett neki (nyomja a gyomrát, ha meg még hajlongok is vele biztos nem lesz jó élmény)...meg ugye az is plusz kiadás a babakocsi mellé. A tárolóba nem akarok bemenni, nem is akarom ott tárolni a kocsi semelyik részét ezek után.

Igen, az extra könnyű kb nulla felszereltségű ernyőkocsi nálunk nem opció.

Tudom soha ne mond, hogy soha, de ha még egy babát vállalok tuti csak első emeletre vagy földszintre. A hátam se bírta a hordozast még rövid távon se, főleg egy kis óriásbébivel :)

2018. máj. 28. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor túl sok ötletem nincs már (utolsó vagyok), de hogy nem vagy egyedül, én is fogom a fejem hogy negyedikre költöztünk még a két gyerek előtt:) Kitartás, nemsokára menni fog a lépcsőn, sőt az én fiam mászott is felfele a lépcsőn, mert anyósom nem bírta felhozni. Koszos lett, de hát mindegy.. kezet mostunk, nadrágot cseréltünk. Remélem találsz valamit amivel megoldódik.
2018. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen ajánlanám a miénket, mert teljes értékű kocsi óriási üléssel, xxl kupolával, egy kézzel csukható, esernyőkocsihoz képest nagy a kereke, de.... nem pillekönnyű (cybex callisto).


A kistesó cybex onyx könnyebb (7,2) és annak ha minden igaz tartozék a hordszíj (egyébként a callistóra is lehet tenni), de a szarv tolókar miatt szerintem azt nem lehet 1 kézzel összecsukni (meg semmilyen kétszarvút. A callisto egybe tolókaros).

2018. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!