Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlotok...

Milyen babakocsit ajánlotok faluba? Nincsenek jó utak. Max 150 ezer forint értékben

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En olcso kategoriasat vettem, Kunert Silver 3in1. 80 korul mozog most az ara. Brutal stramm kerekei vannak jo nagyok, mi dimbesdombos murvas utakat is siman vettuk vele.
2018. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót vettem, mint az első válaszoló. 25 ezer volt bizományiban. :)

Mindent tud, amire az első két évben szükség van, a gyerek is szereti. Jó hosszú sétákat lehet vele tenni. Földúton, murván, macskakövön, árkon-bokron át lehet tolni. Téliesíthető, ez nekünk fontos volt.

Tömegközlekedéshez hordozókendőt használunk, úgyhogy nem volt szempont, hogy buszra vagy lépcsőn hogy viszem fel. :)

2018. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is borzalmas utak vannak, ezért nagy, tömlős kerekű és jó rugózású babakocsit kerestem. Használtan találtam hibátlan Adbor Zipp-et fele annyiért, mint az új ára, teljesen meg vagyok elégedve vele. A sport résszel szűkösen fér el a kocsi csomagtartójában, ennyi hátránya van. Nagybevásárlás már nem fér el mellette, de van egy kis esernyőkocsink is, olyankor azt tesszük el.
2018. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
tomas hikerem volt, imádtam, neked is pont megfelelő lenne. Ha nem kell emeletre felcipelni és keskeny buszba beszállni, semmi gond. Bár én letoltam a lépcsőn is, hátsó kerekein.
2018. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben leginkább a hordozó a jó megoldás.
2018. jún. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!