Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Isofixes kocsiba nem isofixes...

Isofixes kocsiba nem isofixes gyerekülés hogy rögzíthető?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen babakocsit néztünk ki, ehhez van autós hordozó is. Ha veszek egy isofix bázistalpat, azzal hozzá tudom csatlakoztatni?

Bocsánat, ha butaságot kérdezek, első baba, még csak most próbálok eligazodni ezek közt. Köszönöm!


2018. jún. 11. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

A nem isofoxes ulest siman a biztonsagi ovvel tudod rogziteni.


Isofixesen csak ugy hasznalhato ilyen hordozo, ha van hozza valo talp, amit izofixesen lehet rogziteni.

De ez nekem egy no-name hordozonak tunik, nem hallottam meg olyat, hogy lenne olyan isofixes talp, ami barmilyen ulessel kompatibilis.


Pl ha veszel cybex aton hordozot, akkor azt az ahhoz tartozo cybex izofixes talppal tudod isofixesen hasznalni, vagy talp nelkul siman.

Ugyanigy mukodik a tobbinmarka, maxi-cosi, besafe, britax es tarsai.


Ezt akkor tudnad isofixel hasznalni, ha ez x marka lenne es forgalmaznanak hozza x markaju talpat, de keress ra. Igy en nem ismerem ezt, meg nem hallottam rola.

2018. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem már, köszönöm.

Akkor vagy veszünk rendes isofixes ülést, vagy marad az öv.

2018. jún. 11. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ülésbe soha nem raknám a gyerekem. Nem biztonságos.
2018. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán biztonsági övvel rögzíted. Azzal is kellően stabil tud lenni.
2018. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3:1-ben babakocsink van, és egy isofixes Skoda Octaviánk. Simán, stabilan be tudom kötni a hordozóját az ülésre övvel.

Hordozóhoz nem vennék isofix talpat. Akkor már inkább egy újszülött kortól használható isofixes ülést vennék, ha annyira ragaszkodnék az isofixhez.


Sokan szidják a hordozót. Mi egyelőre vígan elvagyunk vele, pedig hosszú úton is voltunk már nem egyszer. Majd ha már ülni fog, kap egy isofixes ülést. Addig én feleslegesnek érzem.

2018. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!