Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Más is van úgy, hogy nem...

Más is van úgy, hogy nem találja a megfelelő babakocsit?

Figyelt kérdés

Annyira nagy szinte az összes (3in1 babakocsi), én meg alacsony vagyok és elég hülyén néznék ki ilyen nagy kocsikkal. Ami kisebb és tetszik is pl titi triton, arról meg rosszakat írnak, illetve ha jól tudom már nem is gyártanak ilyet.

Nem tudom milyet válasszak.


2018. júl. 5. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem néznél ki hülyén, elég sok 160 centi alatti anyuka van (én is pl.). Életemben nem merült fel bennem, hogy vajon hogy áll nekem a babakocsi. Van egy ikerpárom, az egymás mögötti 3in1 babakocsi hosszabb, min én fekve. A felépítmények egymás alatt vannak kicsi fedésben, szinteltolással, így magasabb is, mint egy átlag egyes multifunkciós kocsi. Na és???? 😁 Eddig még csak dícsérték, hogy milyen király kocsink van, nem mondták, hogy de bénán aránytalan ekkora anyukával ez a batár... Senkit nem érdekel, hogy mit tolsz,emiatt ne aggódj!
2018. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 156cm vagyok.Viszonylag ,,kicsi" kocsit talált a párom, bár a mózessel még tényleg úgy néztünk ki, hogy nagyobb a kocsi mint én:D

A sportrész viszont teljesen rendben van.Amúgy inkább a párom vicces a babakocsival ,mert ő meg 187cm és mellette úgy néz ki mint valami ,,játék" :)


Ha rám hallgatsz elmész egy-két boltba és kipróbálod őket és azt veszed meg aminél érzed, hogy ez az.

2018. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nezd meg a Bugabookat, azok nem nagyok. Kulomosen a Bee. Lehet hadznalni mozessel, hordozoval is, de sulyanal es meretenel fogva idealis vegig, nem kell lecserelni fel ev-egy ev utan sportbabakocsira.

De pl a Cameleon sem nagy, a bee-tol ugyan nagyobb, de nem robosztus egyaltalan.

2018. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a a Bugaboo nem tetszik, sem a bee sem a cameleon :( tudom válogatós vagyok :)

És a nagy babakocsikkal nincsenek olyan gondok, hogy mondjuk nehéz vele közelekedni, kanyarodni, patkára feltolni? Nekem ezek a félelmeim, meg hogy nem látok rendesen ki mögülük akkorák, pl egy Camarelo.

2018. júl. 5. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:

nekunk is 3 in 1 babakocsink lett, en atlag ( vagy magas?) nonek szamitok 170 cmvel, de allithato a magassaga, mert en sem szerettem volna ilyen batar meretu babakocsit. Chicco I-move babakocsink van, szeretjuk. Tok praktikus, nezz utana picit.


[link]

2018. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ez nagyon megtetszett!

Esetleg tudnál róla pár szót írni? Van olyan, amit nem annyira szeretsz benne, vagy minden téren megfelel?

2018. júl. 5. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 157 cm vagyok, Concorde neo kocsink van. Ahogy megláttam szerelem lett, kipróbálás után is. Szóval én nem is néztem, tologattam masikat. Nagyon bevált, bár én gyakran hordozok is, de szeretem ezt a babakocsit.
2018. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

csak pozitivat tudnek rola nyilatkozni, irto konnyu osszecsukni, es az auto csomagtartojaba tenni, nem nehez a vaza sem ( legalabbis nekem nem nehez, ha lepcson emelni kell picit), konnyu felrakni a vazra az aktualis ulest, es tenyleg nagyon praktikus hogy mindenfele forgathato / allithato az egesz.

Az egyetlen dolog, amit negativkent tudnek emliteni talan, hogy alul a tarolo resze nem valami nagy, ugyhogy oda biztos nem tudod berakni a bevasarlast, ha ugy adodik, azt inkabb kezben kell vinned. viszont ha csak a jatszora mentek mondjuk, akkor siman belefer egy kis homokozo szett, vagy ha ugy adodik, akkor egy innivalos uveg / zsepi / pulcsi / jatek eltarolhato.

2018. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy nagyobb csomagtartó nem ártana úgyhogy még nézelődök, de mindenképpen esélyes, köszi!
2018. júl. 5. 17:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Peg Perego Book is jó! Meg a Britax B-smart 4! Egyik sem batár, szuperek!
2018. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!