Utazás repülővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok ...

Nemsokára utazunk külföldre (ott is fogunk élni). A 4 fél hónapos kisfiamnak szeretnék venni babakocsit, de olyat amiben a reptéren is tudom vinni. Én sokszor utaztam már de nem babával(nagyon félek, ráadásul egyedül és valószínű h átkell majd szállni és minimum 3-4 órát várni.) Azt tudom hogy a repülőig tudom benne vinni aztán elveszik, csak hogy milyet mert ülni még nem tud. Esetleg akinek van tapasztalata az leírná és hogy milyen babakocsit ajánl?


válaszotok előre is köszönöm :)



2018. júl. 19. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Vannak olyan kocsik, amire mózeskosár vagy a hordozó van erősítve, ez könnyen levehető és az alját könnyű összecsukni. A hordozó részt meg viszed fel a fedélzetre. Én 3 hónapossal utaztam, a hordozó a mellettem lévő üléshez volt erősítve, fel-és leszálláskor pedig az ölemben volt, egy extra biztonsági övvel. Leszálláskor pedig ott vár egy ember téged a kocsival, összerakni is segítenek, ha kell.
2018. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm ...

A babának vettetek jegyet hogy az autós hordozót felvihetted? és milyen babakocsitok van/volt ?

2018. júl. 19. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem kellett külön jegyet venni, én is csodálkoztam, hogy így is elfoglalhattunk egy plussz helyet. Bár azt nem tudom, hogy mindig így van-e, vagy csak nem volt tele a gép. Nekünk másmilyen kocsink volt, a nővéremnek volt ez a fajta, azt hiszem Peg Perego.
2018. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként nem csak a személyzet, de az utasok is segítettek, pl. ellenőrzéskor, mert én is egyedül utaztam, csomagokkal.
2018. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :) .... Hát remélem velem is így lesz és kapok segítséget.
2018. júl. 19. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Erre ne számíts!

2 éven aluli hivatalosan ölben utazik, ha csak nem veszel jegyet neki.

A repülőre pedig csak olyan hordozó vihető fel, ami légi közlekedésre is rendelkezik tanúsítvánnyal.


Vízszintig dönthető esernyőkocsiba tehetsz 4 hónapost is. Azt a lépcsőig tolhatod.

De talán legjobb lenne egy hordozókendő, mert nehéz lesz X órán át az öledben tartanod, plusz babakocsit és bőröndöket egyszerre húzni-vonni nem egyszerű.

2018. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Most nincs babakocsid ? Simán viheted a gépen abban is. A légitársaságtól függ, hogy fali bölcsőt adnak ekkorának, vagy ölben kell vinni. Nézd meg a társaság honlapján vagy hívd fel az ugyfelszolgalatot
2018. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

"Simán viheted a gépen abban is."


A gépre fel semmilyen babakocsiban nem viheti.

A kabinbőrönd méretűre csukható babakocsi (pl: gb pockit) is csak összecsukva az ülés feletti rekeszben szállítható.


Egyébként igen, nem szólnak meg akkor se, ha a nagy babakocsit viszel, csak arra számítani kell, hogy eléggé dobálják őket.

Legutóbb is számos karccal kaptuk vissza.


Fali mózes csak a hosszú járatokon van.


Még valami: ha nem veszel neki külön jegyet, akkor külön poggyászkeret se jár a részére.

2018. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Elütöttem utolsó, gépig akart lenni
2018. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!