Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kagyló üléses babakocsiban...

Kagyló üléses babakocsiban ahol az ülés mozog nem csak a háttámla mennyire kényelmes a gyereknek?

Figyelt kérdés

Olyan babakocsink van ahol nem a háttàmlát tudom állítani hanem az egész ülés mozdul ha a baba alszik.

Ha közel vízszintes a háttámla olyan fura hogy a lábai följebb vannak ha meg csak kicsit döntöm akkor a feje van nagyon oldalt. Jót alszik benne de fura látvány.


Gondoltam lecserélném könnyű sport kocsira ahol csak a háttámla dől.

Vagy nektek bevált ez a fajta ülés?


2018. júl. 20. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

1 even keresztul MINDEN nap abban aludt a fiamdelutan. Nagyon szerettuk! Nagyon kenyelmes nekik, es nem kel fel ha hatradontod mikor elalszik, eszre sem veszi.

Quinny Buzz volt nekunk.

2018. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekem bevált a kagylós. A mostani aminek dönthető a háttámlája, annal ugye ha elalszik, akkor ülő pocíxióban van, és ha megpróbálom ledönteni, hogy kényelmesen aludjon, akkor felkel rá és sír. Sok anyukától hallom ezt hogy erre felkel a gyerek. Alvó pozícióban meg nem tudom beültetni ébren, mert szintén sír.

Én a második könnyű sportkocsit vettem, de ha befért volna a nagy multifunkciós az autónkba nem cseréltem volna le. Egyik esernyős kocsi rosszabb mint a másik, pedig peg peregot meg quinnyt vettem.

2018. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, ugyanez volt. 2 evesen sport babakocsira csereltuk a Quinnyt, es amint elaludt hatrahajtottam, egybol felkelt es sirt. Soha nem szokta meg.
2018. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva. A kagylósban alig tudott aludni, nagyon könnyen megébredt, utáltam.

1,5 évesen vettük meg a cybex callisto-t, rögtön óriási durmolással avatta fel, pedig akkor már hónapok óta nem tudott a kagylósban 10 perceknél többet.

2018. júl. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6-26 hónapos kora között használtuk a kisfiammal a kagylóülést (espiro vector lite), és imádta. Mondjuk nem szeretett hason feküdni, aludni, így nem volt gond. 2-3 órát is tudott benne aludni.
2018. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!