Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babydesign mini sportbabakocsi...

Babydesign mini sportbabakocsi vélemények?

Figyelt kérdés
Szempont hogy könnyű és kicsire csukható legyen és akár 2,5 évesen is elférjen akár overálban is majd.
2018. júl. 21. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, nagyon stramm kocsi. Annyi csak a hátránya, h nem lehet összecsukni, ha rajta van a karfa, azt előtte le kell venni, és a háttámlát fekvőbe kell állítani.
2018. júl. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tényleg 41 cm széles összecsukva?

A hátsó kerék hány cm?

Próbáltad egy két lépcsőfokot lépcsőztetni vagy patkán hátsó keréken leengedni? A fék ekkor nincs útban?

2018. júl. 22. 09:37
 3/7 A kérdező kommentje:

Most azt olvastam hogy 47cm széles.

Tolókar magassága mekkora?

2018. júl. 22. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Estére lemérem neked, mert most nincs kéznél, de én állandóan lépcsőn emelem, vonaton meg buszon. Amúgy lefelé könnyebb mindig.

Két éve használjuk és nem kímélem. Van, h padkáról előre felé tolom le, van hogy hátra.

A háttámla nem teljesen vízszintbe állítható, egy nagyon picit emelkedve, de nem vészes, ettől még jól tud benne aludni a gyerek.

A kupola is nagyon mélyre hajtható, igy tényleg nem fogja a fény zavarni.

2018. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, lépcsőn emelni szoktam, a padkáról toltam fel és le, úgy simán megy, a fék nekem nincs útban, de el kell menni a boltba, h kiprobáld, és ha tetszik, akkor online megrendeled.

Egyszer lépcsőztettem, de úgy nekem körülményes és lassú volt, ezért emelem.

2018. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kupolàja is tetszik ebben a kocsiban meg nem is vészes az ára.


A fék milyen magasan van a földtől? Nem rúgsz bele?


Köszi a részletes választ! Ment a zöld kéz!

2018. júl. 22. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:

A tolókar egy méter magasan van. A fék a földtől 18 centire. A hátsó kerék átmérője 17 cm. Az elsö kerék dupla, 14 cm átméröje. Összecsukva a felülete 48x80 cm.


Most lehet hogy fél, egy centiket tévedek.

2018. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!