Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Aki fél milliót kiad babakocsi...

Aki fél milliót kiad babakocsira, az miért teszi?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert az ő dolga. Ha neki az kell, hát vegye a fél milliósat!
2018. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Mások a preferenciák. A babakocsi nálunk olcsó, mert nem abban éljük a fél életünket, de pl mi mindenből újat vettünk. Ruhából, bútorból, mindenből. Így nyilván többszöröse volt a babaszoba, mint ha használtan veszünk mindent, de sok gyereket szeretnénk és jó lenne, ha nem esne szét a 3.-4. gyerkőc alatt sem a kiságy. 😄 Ha valakinek meg az a fontos, hogy hiperszuper rugózású babakocsi legyen, mert terepen tolja a gyereket napi 4-5 órában, akkor az. Nekünk felesleges lenne, nekik meg az a fontos.
2018. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a típus volt, ami a család minden kritériumának megfelel. Lehet, hogy több gyermeket tervez a pár, és szeretne egy tartós darabot venni, hogy a majdani testvéreket is kiszolgálhassa a babakocsi. Ha pedig nem születik több gyermek, esetleg el lehet adni a babakocsit.
2018. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Én pl azért vettem picit drága biciklit, mert súlyban sokkal könnyebb volt, mint az olcsóbb fajta... És a működése is megbízhatóbb...


Szerintem babakocsinál is fontos a súlya, meg ezeregy más a funkcióit illetően.

Van, hogy megveszel valami drágábbat, és az annyival jobban használhat a későbbiekben, hogy még meg is térül. Gyorsabban egyszerűbben lehet használni, nem kell annyit a javítgatásra költeni, stb.



Mondjuk 500e kicsit tényleg soknak tűnik, de hát magánügye mindenkinek.

2018. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha megteheti miért ne?

Ő dolga, hogy mit vesz és mennyiért.

2018. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheti az ember, nem néz árat, csak praktikumokat és külsőt. Bizony vannak szuperek és csodaszépek félmillióért!
2018. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Más miért vesz autót milliókért, mikor pár százezerért is kapni?

Mert megteheti. Mert az tetszik neki.

2018. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi drága babakocsit vettünk. Azért nem volt félmillió, de 300.000 forint felett volt a kiegészítőkkel együtt.


Én csak a saját szempontjaimat tudom megírni. Agglomerációban lakunk a belváros szélén. A belváros macskakoves, a házban nincs lift. Fontos szempont volt, hogy a macska köveken id lehessen tolni, könnyű legyen és persze az is, hogy számunkra szép. Könnyen összecsukható mivel gyakran autózunk is. Több gyereket is szolgáljon ki.


Nem ezt a típust néztük ki, de a boltban bele szerettünk, főleg én. Mivel anyagilag megtehettuk, higy ezt a drágább kocsit válasszuk, megvettük.


Én gyakran hordozok, talán többet is használom, mint a babakocsit, de nem bántam meg, higy ezt a drága kocsit választottuk. Biztos jó lenne egy olcsóbb is, de nagyon szeretem ezt ami can nekünk.

2018. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Kozod ?

Azert vettem uj es draga babakocsit, mert ez volt a vagyam, hogy az legyen uj, es jo, olyan ami tetszik. Kulfoldon lakom , itt nincsenek lengyel batarok, Bugaboo, Quinny, Maclaren stb, es ezek bizony dragak. Naponta tobb orat, fel napokat volt benne, 3 eves meg mindig hasznaljuk. Hangsulyozom nem otthoni lakotelepen elunk, hanem olyan helyen ahol fel orakat kell gyalogolni csak a vonatallomasig.


Nem, nem vagyok gazdag, a kisagy, pihenoszek, butorok, jatekok mind hasznaltak.

2018. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert van rá annyi pénze 😊
2018. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!