Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért jobb a háromkerekű...

Miért jobb a háromkerekű babakocsi? Vagy jobb egyáltalán? Érdemes olyat venni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

En nagyon utaltam.. örököltük, de visszaadtuk, nem jott be.

Nekunk 4 kereku jobban bevalt.

Falun lakunk, mindenhova azzal megyünk

2018. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk eleinte bejött bár azért vettük, mert 1 emeletet cipelni kell a babakocsit és 3:1ben kocsit könnyebbet nem találtunk. (Hauck viper)

Viszont ahogy a baba ülni kezdett és mindig az egyik oldalra támaszkodott, főleg patkán én nem éreztem mindig stabilnak. Végül egy esernyőkocsit vettünk helyette.


Nem bánom amúgy, mert a súly nagyon fontos nekünk, de kb csak mózessel használtuk. Csak mert 3 kereke van egy babakocsinak, biztos nem részesíteném előnyben.

2018. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem futó babakocsim van. Három hónapos kortól használom,vízszintesig fektethető Könnyű,rugalmas felfújható,nagy kerekei vannak. Az első nekem fix,de ki tudom könnyen cserélni egy kissebb forgó kerékre. Régebbi típusú használtan vettem. Stabil. Nem dülöngél, sőt már másfél éves a fiam és ki be mászik,ha nincs bekötve (5pontos). Meg se mozdul. Legközelebb is ilyet vennék. Egy hátránya van. Kupola nem ér le az ülésig. Vettem rá egy nap, eső szélvédő kupolát. Az nagyon hasznos. Mindenképpen próbáld ki a babakocsit amit venni szeretnél. Én elmentem baba boltokba, kipróbáltam,megemelték, össze csuktam ott a kocsikat
2018. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*megemeltem.
2018. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

Sokkal jobb a 3 kerekű, mint a 4. Láttál te már 3 lábú széket felborulni? Mert én nem, esetleg csak 4 lábút. Teljesen logikus ha belegondolunk. Nekünk Römer típusú van 3 kerekűben, most is ezt használjuk majd a 2.babánál.

Döntés előtt érdemes kipróbálni, tologatni mindkettőt.

2018. aug. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Amikor 1-1 kis lépcsőre/emelkedőre (pl. útpadka) viszem fel vagy le, akkor a 4 kerekűnek megemelem az első kettő kerekét, majd a hátsó kettőt. Na most a 3 kerekű ennél a mozzanatnál szépen megborul, ha nem tartod bivalyerővel. Kipróbáltuk, ezért evidens volt hogy 4 kerekűt veszünk.
2018. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk volt mindkettő. A háromkerekű könnyebben borult, amikor hátra ráaggatunk egy csomó szatyrot és kabátot és a gyerek hirtelen kiszállt :) de egyébként stabil volt, és mivel a kerék a ehéz, elvileg cipelni könnyebb kéne legyen (ez viszont mástól is függ, leginkább váz anyaga, méret) és talán könnyebb vele egy kézzel is fordulni, kevésbé "csuklóerősítő" (ezért gyártanak futáshoz háromkerekűeket). Szóval összességében ennyiből nem lehet megmondani, hogy melyik a jobb, mert nem csak ettől függ, és hát fontos az is, neked mik a fő elvárásaid.
2018. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
5# 3 lábú szék???:D bárszéket láttam 3 lábút. Kb féltem amikor ráültem😂
2018. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, biztos valami kis tizenéves lehetsz ha még nem hallottál 3 lábú székről. Ha beírod a gugliba hogy "3 lábú szék" és ott a képek fülre viszed kiad egy csomó ilyen széket.

Nem akarok itt más képét linkelgetni, de alább egy modernebb verzió.


[link]

2018. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Találtam néhány cikket amelyek segíthetnek. Ja, és mielőtt még valaki megjegyezné, hogy biztos én írtam valamelyik hozzászólást, hát csak szólok, hogy 2015-ben lett aktuális nálunk a téma mert kicsi lányom akkor született.



https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


[link]


[link]


[link]



Olyat vegyél amelyik neked a jobb. Menj be a boltba és próbáld ki mindkét fajtát. Figyelj oda, hogy a babakocsi súlya ne legyen alapból 20 kg.

A 3 kerekűből sem ajánlom a gagyi fajtákat/márkákat, mint ahogy a 4 kerekűből sem.


Nekünk a 3 kerekű kocsink van, már egy 3 éves kisgyereket kiszolgált és most a kistesóé lesz. Egy kézzel összecsukható, simán befér a csomagtartóba, nem billeg igaz nem pukkasztottam meg sosem táskákkal, pláne meg a tolókarját...járdára, padkára simán feltoltam nehézségek nélkül és soha egyszer sem borult fel a gyerek vele.

Szeretem és kész mert bevált. Nincs is itt tovább miről beszélni!


Sikeres választást kérdező!

2018. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!